2733
2739
همه نوشتین کباب کباب انقدر خوبه یا چون ساده ست و خوشمزه میخورن خانوما؟ و چه کبابی بوده؟

عزيزم به من ميگفتن كله پاچه و آبگوشت و كباب بخورم

كله پاچه دكترم گفت نميخواد

همون كباب بخور

براي وزن گيري بچه خوبه

مليكا هستم🥰
عزيزم به من ميگفتن كله پاچه و آبگوشت و كباب بخورم كله پاچه دكترم گفت نميخواد همون كباب بخور براي ...

مرسی گلم

من الان تهوع دارم تازه رفتم تو پنج ماه . جوجه کباب دوس دارم .میدونم الان موقع وزن گیری نیست

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم من الان تهوع دارم تازه رفتم تو پنج ماه . جوجه کباب دوس دارم .میدونم الان موقع وزن گیری نیس ...

عزيزم ان شاالله تهوعت زودتر تموم بشه

فعلا نگران وزن نباش

و فقط توي خوردن شيريني جات زياده روي نكن

مليكا هستم🥰
عزيزم ان شاالله تهوعت زودتر تموم بشه فعلا نگران وزن نباش و فقط توي خوردن شيريني جات زياده روي نكن

باشه عزیزم

فقط وقتی رمضون میشه زولبیا بامیه خیلی دوس دارم. تقریبا هر روز میخورم با چایی اما نه زیاد

فقط همین یه چیز شیرین رو میخورم چون کلا شیرینی دوس ندارم نمیدونم چقدر بده؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
باشه عزیزم فقط وقتی رمضون میشه زولبیا بامیه خیلی دوس دارم. تقریبا هر روز میخورم با چایی اما نه زیاد ...

نه عزيزم اون اشكال نداره

من هر رووووز يه عالمه شيريني خامه اي ميخوردم

ديابت بارداري گرفتم

نزديك بود كارم به انسولين و بستري بكشه

خدا رو شكر با رژيم اومد پايين

مليكا هستم🥰
نه عزيزم اون اشكال نداره من هر رووووز يه عالمه شيريني خامه اي ميخوردم ديابت بارداري گرفتم نزديك ب ...

ن من به این شدت نیست

خب خيلي خوبه نگران نباش پس عزيزم

مرسی گلم

2738