2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوران بارداري كباب خيلي خوردم

ماه اخر هر روز 

دلستر بستني

پودر ليدي ميل

و يه پودر ديگه هم بود اسمش يادم رفت

دكترم تجويز كرده بودا

چون وزن بچه خيلي كم بود

مليكا هستم🥰
بستنی و دلستر قند دارن چیزی نمیشه بخورم از الان؟

مگه دیابت داری؟ 

اگه نداری بخور

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
دوران بارداري كباب خيلي خوردم ماه اخر هر روز  دلستر بستني پودر ليدي ميل و يه پودر ديگه هم ب ...

من به نظرم وزنش خوب بوده اما ماه عاخر تغذیه مهمه که یکم تپل تر شه

همه کسم دخترم❤
ندارم دیابت عاخه بعضیا گفتن چون هرروز خوردن دیابت گرفتن

تو ۳ هفته دیگه زایمان داری طوری نمیشه

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
من به نظرم وزنش خوب بوده اما ماه عاخر تغذیه مهمه که یکم تپل تر شه

عزيزم نظر دكترت رو بپرس

دختر من خيلي وزنش كم بود

انقدر خوردم تا به زور شد ٣ كيلو و ١٧٠

مليكا هستم🥰
عزيزم نظر دكترت رو بپرس دختر من خيلي وزنش كم بود انقدر خوردم تا به زور شد ٣ كيلو و ١٧٠

چهارشنبه نوبت دارم پیش دکترم 34هفته سونو رفتم الان 36هفتم

همه کسم دخترم❤
دوران بارداري كباب خيلي خوردم ماه اخر هر روز  دلستر بستني پودر ليدي ميل و يه پودر ديگه هم ب ...

همه نوشتین کباب

کباب انقدر خوبه یا چون ساده ست و خوشمزه میخورن خانوما؟

و چه کبابی بوده؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706