2737
2739
عنوان

ایا نشانه ی بارداریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 40 پست

با اجازه اسی، بچه ها منم تو اقدامم یه چند ماهیه چهار پنج روز به پری لکه بینی دارم بعد پری میشم نمیدونم از چیه، دوره هام منظمه، اسی ببخش اینجا پرسیدم

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بی بی چک بزن و تو اقدام طبیعیه عقب جلوشدن این ینی رحمت داره اماده میشه برای بارداری

سلام عزیزم میگم من اسفند ای وی اف ناموفق داشتم و اول فروردین پریودشدم عسل و سیاهدونه خوردم دوباره سی فروردین پریودشدم دوبار اقدام داشتم الان دو هفته دیگه تا موعدم مونده ولی دوروز قبل لک دیدم و دل‌درد پریود شدم که می‌گرفت ول میکرد بخاطر چیه؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
سلام عزیزم میگم من اسفند ای وی اف ناموفق داشتم و اول فروردین پریودشدم عسل و سیاهدونه خوردم دوباره سی ...

من خودم وقتی باردارشدم حالتای پریودی داشتم ب حدی ک حس میکردم الان‌پ میشم ولی باردار بودم انشااللخ بارداری اگه فقط لک بود وادامه نداشت بارداری

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
دعا کنید برام خیلی استرس دارم😍😘

ان شاالله ک هرچی میخای همون برات اتفاق بیفته ب حق حضرت علی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
من خودم وقتی باردارشدم حالتای پریودی داشتم ب حدی ک حس میکردم الان‌پ میشم ولی باردار بودم انشااللخ با ...

اخه دوهفته دیگه مونده تا پریود بعدیم از الان واسه لانه گزینی زود نیس؟تو نت زدم نوشته لک وسط سیکل واسه تخمک گذاری هس کلا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم 😥

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من خودم وقتی باردارشدم حالتای پریودی داشتم ب حدی ک حس میکردم الان‌پ میشم ولی باردار بودم انشااللخ با ...

لک هم فقط همون دوروز پیش بود دیگه ندیدم 

2706