2733
2739
عنوان

بخشیدن یعنی چی؟

207 بازدید | 35 پست

تعریف شما از بخشیدن چیه؟ 

چ زمانی میگید یکی رو بخشیدید؟ 

بخشش چه مشخصه ای داره؟ 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی بیخیال کار بدش میشی و دیگه کینه ای نداری بهش

من که خیلی زود میبخشم آدمارو

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

یعنی بگی دیگه بخاطر کاری که در حق من کرد لازم نیست مجازات بشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ینی گذشت کردن 

از کار اشتباهی ک کرده  بگذری

کلا ادم کینه ای نیستم ب هیچ عنوان خیلی زود میبخشم ادمارو :)

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738
دیگه کینش تو دلت نباشه

کینه داشتن چجوری مشخص میشه؟ 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
کی میخوای بخوابی؟😕

حقیقتش می‌خوام یه مدت نباشم سایت🤕دلم میخواست تولد فارما باشم بهش تبریک بگم،ولی نمیشه،الان خواستم بهت بگم که به بقیه هم بگی من یه مدت نیستم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
حقیقتش می‌خوام یه مدت نباشم سایت🤕دلم میخواست تولد فارما باشم بهش تبریک بگم،ولی نمیشه،الان خواستم به ...

عه وااا🤨

دیونه شدی نوبت توعه 

اگه نباشی منم نیستم😁

عاطفه شروع نکن گریم‌میگیره میشینی سر جات هیچی نمیگی هاا😐😶☹️

هستی هستی تولدش هستی حتما 

نکنه بخاطر اینکه نسترن حقوق نمیده هاا😂

تگش کنم؟

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
حقیقتش می‌خوام یه مدت نباشم سایت🤕دلم میخواست تولد فارما باشم بهش تبریک بگم،ولی نمیشه،الان خواستم به ...

عاطفه؟؟؟؟؟؟

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
2706