2752
2734
عنوان

چند جز بیشتر نمونده

146 بازدید | 23 پست

از اونجایی که امسال توفیق اینو نداشتم که بتونم یه ختم کامل قران بخونم

گفتم شاید کسانی مثل من باشن 

پس یه ختم قران مشارکتی گذاشتم

انشاالله درکنار هم ثواب یک ختم قران رو ببریم  هر کس یه جز برمیداره و تا اخر ماه مبارک فرصت داره بخونه 

چند تا جز بیشتر نمونده 

جز ا   زهرا 

جز ۲ جانان

جز۳ خاله جون

جز ۴ شرلی

جز ۵ منصوره

جز۶

جز ۷ sss moh

جز ۸

جز ۹ کوه دماوند

جز ۱۰

جز ۱۱

جز ۱۲

جز۱۳

جز ۱۴ برکه زندگی

جز ۱۵ خانم بابایی

جز۱۶ مهتاب

جز  ۱۷ مهتاب

جز ۱۸ماهنآم

جز ۱۹ هeugeniee 

جز ۲۰  fereshteh1373

جز ۲۱ گوجه سبز ترش

جز ۲۳ یاسمین خانم

جز ۲۳باران خانم

جز ۲۴ باران خانم

جز ۲۵ شهربانو

جز ۲۶شهربانو

جز ۲۷شهربانو

جز ۲۸ خانم شکوری

جز ۲۹ zizifazali 

جز ۳۰  پارسا

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_
شب قدر شب بیدار شدن است، نه بیدار ماندن دعا کنیم بیدارشویم
اگر یادتان بود و باران گرفت، دعایی به حال بیابان دل ما هم بکنید
التماس دعا در این شب عزیز
گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گلی ی جز هم ب من بده. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
جز ۶خوبه؟

اره گلی، قرآن همه جزهاش عالیه. 

الان میرم میخونم.. واسم دعا کن گلی. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

من دیگ اعلام نمیکنم عزیزم، الان میرم میخونم. 

التماس دعا. 

2706