2733
2734
عنوان

التماس دعا

34 بازدید | 4 پست

التماس دعا خواهرای عزیزم تو این شب های عزیز و گرانبها برام دعا کنید خیلی گرفتارم خیلی تنهام 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😞😞😞😞😞😞

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام   ،امشب دلم خدا فقط ازش خبر داره وبس اگه میشه برامنم دعا کنید که محتاج دعا همه هستم غیراز خدا هیشکی نمیتونه بدادم برسه مشکلم حل کنه اما خب بازم محتاج دعا یه همه بندگان خدام امشب دلم شکسته نمیدونم چجوری آروم بگیرم دیگه دلم داره میترکه خداااااااااااااااااااااااااااااا خدا  تورو خدا برا منم دعا کنید که همینجوری اومدم درد دل گفتم ببخشید شرمندتونم ببخشیدخدا حاجت همه رو رواکنه که محتاج دعام محتاج 😭😭😭😭😭محتاجم محتاج خداااااااااااااااااااااااا

با اجازه استارتر

شب قدر هست علاوه بر دعا و راز و نیاز با خدا بیاین به خودمون قول بدیم که دیگه غیبت نکنیم تهمت نزنیم دروغ نگیم

فخر نفروشیم

به هم کمک کنیم هر چه قدررررر که میتونیم

به هم طعنه نزنیم

اهدای عضو  رو تبلیغ کنیم

مراقب سلامتی خودمون و عزیزانمون باشیم

استرس رو حذف کنیم

برای ارزوهامون تلاش کنیم

اشغال تو طبیعت نریزیم

به هم خیلییی کمک کنیم

و همو خیلی خیلی دوس داشته باشیم

تصمیم بگیریم ادم بهتری بشیم

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام   ،امشب دلم خدا فقط ازش خبر داره وبس اگه میشه برامنم دعا کنید که محتاج دعا همه هستم غیراز ...

برات آیت الکرسی میخونم الان دعا هم میکنم انشالله آرامش سرازیر بشه تو زندگیت 

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍