2733
2739
عنوان

دعا کنیم درحق هم

37 بازدید | 4 پست

دعامیکنم برای همه مردم برای هموطنام برای عزیزانی که اینجا تو این سایت هستند،برای عزیزانم و خانواده ام وخودم ،الهی سلامتی باشه وتندرستی ،الهی آرامش باشه باشه و دل شاد، الهی حال هممون خوب باشه و خوشبختی باشه برای همه،الهی رزق و روزی حلال خدا نصیب هممون ، الهی ثروت روز افزون و پیشرفت کاری مالی نصیب هممون، الهی درپناه خدا همه در امان و آرامش باشیم🙏🏻

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی همه بیماران سلامتیشونم بدست بیارن و خدا به همشون نظر کنه و عزیزانشون از بهبودشون خوشحال باشن

الهی همه جوونها موفق باشن و بهترین براشون پیش بیاد ، اگر درفکر ازدواج هستند بهترینننن بخت نصیبشون

الهی هرکس بچه میخواد خدا صلاح بدونه و خوشحالش کنه

الهی هرکس خونه میخواد خدا بهترین خونه رو نصیبش کنه و معجزه کنه درحق همه مستجرا

الهی هرکس خونه بزرگتر میخواد خونه بهترو قشنگتر نصیبش

الهی کار و درامد همه پربرکت ، الهی سفره وخونه همه پراز نعمت و حساب بانکی همه پر ازپول حلال

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2728