2737
2734
عنوان

درد کردن نوک سینه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 159644 بازدید | 112 پست
ممنون چجوری پایین اسمت ماه حاملگیت خورده

بالای صفحه سمت چپ روی عکست بزن و نی نی سایت من رو انتخاب کن بعد بازم نی نی سایت من ، اطلاعات کاربری یه قسمت هست برا تیکر بارداری اونجا تنظیم و ثبت میکنی

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره شیما جان من اینطوری بودم البته کمردردم داشتم

منمممم هم کمر درد دارم هم نوک سینه هام درد میکنه

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

سلام من ماه قبل متفورمین لتروزول و کلومفین مصرف کردم و امپول اچ سی جی هم زدم.بعد چهار روز تاخیر هفتم بهمن پریود شدم.اما پریودم مثه همیشه نبود.بیشتر لخته دیدم ولی دردی نداشتم.بعد از پنج یا شش روز دیگه هیچی ندیدم.ولی نوک سینه هام به شدت حساس، قرمز و دردناکه.حالت تهوع دارم.زیر شکمم گاهی تیر میکشه و کمر درد میشم.شک کردم شاید حامله باشم الان شش روز از پاکیم میگذره تست زدم منفی بود.کسی بوده این علائم رو داشته باشه.ممنونم اگر جواب بدین

2738

سلام همگی خسته نباشی خاهش میکنم جواب منوبدین اخه خیلی دوست دارم باردارباشم

من کلاپریودام نامنظمه مثلا استرس داشته باشم اون ماه کلانمیشم اما چهارماهه که سر۲۰هرماه پریودمیشم یکساله ازدواج کردم تواین یسال هیچ جلوگیری نداشتم دکتررفتم پمادواژینال وقرص منظم شدن هورمون داد امااین ماه ۲۸بهمن پریم قطع شد(پریم۷روزست)ومارابطه داشتیم تقریبایه شب درمیون الان ۲۷اسفندهست ۷روزمیگذره امامن نشدم کمرم زیرشکمم  سرم دردخفیف شدیدداره هی میره میاداین درداوبعضی صبحا فقط حس حالت تهوع بهم دست میده اماچیزی نمیاد،دوروزپیش بیبی چک گذاشتم منفی بود اماهنوپری نشدم واون حالت هاروهم دارم معدمم گاهی میسوزه ونوک سینه هام دردمیکنه وبزرگ شدن...ایامن باردارم؟

سلام منم درد نوک سینه دارم ۴ روز مونده به پریودم فقط دلیلش شاید مصرف قرص مدروکسی پروژسترون باشه خیلی دل درد و کمر درد هم دارم دعا کنید پریود نشم شما باردار بودی گلم؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

سلام . من هفتم ماه عادت شدم بیست و یکم ماه امپول hmgزدم . الان نوک سینه هام سوزش داره .کمی زیر دلم و پاهام درد دارم . ولی تا زمان عادتم سه روز  دیگه است . چطور بفهمم باردارم یا نه ؟خیلی استرس دارم . اخه خیلی وقته منتظر بچه ایم 

سلام . من هفتم ماه عادت شدم بیست و یکم ماه امپول hmgزدم . الان نوک سینه هام سوزش داره .کمی زیر دلم و پاهام درد دارم . ولی تا زمان عادتم سه روز  دیگه است . چطور بفهمم باردارم یا نه ؟خیلی استرس دارم . اخه خیلی وقته منتظر بچه ایم