2737
2739
عنوان

اونایی که رقص عربی بلدن 😛

355 بازدید | 11 پست

سلام بچه هااااااااامن می‌خوام رقص عربی یاد بگیرم اما خوب چون الان به خاطر کرونا نمیشه کلاس حضوری بری می‌خوام یه برنامه خوب آموزش داشته باشم ولی نمی‌دونم چه بر نامه ای خوبه شما سراغ دارین معرفی کنین از گوگل که اصن فیلمای خوبی ندارد😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بورو تو تل تو کانال آموزش رقص عربی فیلمای آسون شو دان کن تمرین کن کم کم یاد میگیری

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2731

یوتیوب منبع اموزش انواع رقص از مربی ایرانی و بین المللی 

فیلماشم میتونی با snaptubeدانلود کنی

با کلیپ اموزش رقص عربی خردادیان شروع کن 

2740
یوتیوب منبع اموزش انواع رقص از مربی ایرانی و بین المللی  فیلماشم میتونی با snaptubeدانلود کنی ...

عزیزم میشه یه سوال راجع به یوتیوب بپرسم؟چرابرا من نمیاد مال من مینویسه به روز رسانی کنید هیچ جا هم به روزش نمیکنه

عزیزم میشه یه سوال راجع به یوتیوب بپرسم؟چرابرا من نمیاد مال من مینویسه به روز رسانی کنید هیچ جا هم ب ...

فیلت ر شکن وصل میکنید؟