2737
2739

سلام دوستان

دوستان من مادر ندارم و یه خاهر دارم ک ازدواج نکرده و یجورایی نقش مادر داره تو زندگیم و خیلی مهمه برام.

چندوقت پیش سر جریاناتی من و همسرم سر خونواده اش به مشکل برخوردیم و من به قهر رفتم خونه ی بابام.

خود شوهرم لج کرد و نیومد و خانواده اش اومدن دنبالم . اونروز با خاهرم دعواشون شد و هر دوطرف کلی بد و بیراه بهم گفتن و کار به زد و خورد کشید و کلی حرفای زشت بین خاهرم و خاهرشوهرام‌.

خلاصه ما آشتی کردیم و حالا اونا از هم کینه بدل گرفتن. من و خانواده همسرم تو یه ساختمونیم و ورودیمونم مشترکه. از اونروز خاهرم نمیاد خونمون مگراینکه اونا نباشن.

و این افکار مث خوره منو میخوره ک چرا نمیاد. الان میخام برای خودم تولد بگیرم خاهرم نیاد چه فایده اخه؟ یا برای بچه ام تولد بگیرم. یا بچع ی بعدیم ک دنیا میاد چجوری خاهرم نمیخاد بیاد خونم . چکار کنم بنظرتون؟ 😥

دخترکم عاشقتم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب چرا قهر رو به خانوادهدها میکشونید اینجوری بشه 

بعد خوب معلوم خواهرت نمیاد با این همه بد و بیارهذبهم گفتن یا اگر بیاد رو درو بشه با اونا دوباره ناراحتی پیش میاد 

حرمتا اززبین رفته 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

حالا اتفاقیه که افتاده

منم یه بار مسئله بین خودمونو بردم تو خانواده خودم یه بدبختی شد

تو ام مث من توبه کن  

ولی نگران نباش همه چیز درست میشه بعد میگی من چرا انقدر حرص خوردم

اگه میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستید  
2738
نتیجه قهر رفتن خونه بابات میشه این.خب بین خودتون حل کنید دیگه

درسته تجربه شد برام. ولی اخه خیلی بخاطر اونا اذیتم میکرد منم تحملم تموم شد نمیدونستم اینجوری تموم میشه

دخترکم عاشقتم   
خودش پرید وسط هرچی گفتم هیچی نگو 

ای بابا بنده ی خدا ناراحتیتو دیده نتونسته ساکت باشه

عیب نداره زمان یکم بگذره

کدورتا کمرنگ میشن بعد آشتیشون بده

01/10/01 بی بی چکم مثبت شد 🥰 خدای مهربون هیچکسو منتظرِ دیدنِ نی نی کوچولوش نذار🥺🤲
ای بابا بنده ی خدا ناراحتیتو دیده نتونسته ساکت باشه عیب نداره زمان یکم بگذره کدورتا کمرنگ میشن بعد ...

چجوری آشتیشون بدم؟ از هم متنفرن. حداقل خاهر خودمو میدونم ک ازشون متنفره

دخترکم عاشقتم   
درسته تجربه شد برام. ولی اخه خیلی بخاطر اونا اذیتم میکرد منم تحملم تموم شد نمیدونستم اینجوری تموم می ...

الان با اون کاری که کردید یعنی قهر کردید رفتی خونه پدرتون رفتار همسرتون تغییری کرد یا همچنان تحمل میکنید؟

میخوام بدونم اون قهر سودی برای شما داشته؟

2706