2737
2734

بابام دو ماهه خارپاشنه گرفته راه نمي تونه بره زياد. ازونور قلبشو عمل كرده راه بره حتما. آيا اين درد تجربه اي دارين كه خوب شده باشه؟

بهترین کار اینه به یه فیزیوتراپ مراجعه کنید چون خیلی ها خارپاشنه رو با میخچه اشتباه میگیرن اشتباه راهنمایی میکنن
فیزیوتراپ دستورات لازم رو بهتون میدن.  با استراحت ، کفش مناسب ، فیزیوتراپی و امواج شاک ویو درمان میشه

اگر تهرانین کلینیک سینوهه واقع در شریعتی از جدید ترین و بروزترین روش های درمان (اوزون تراپی ، شاک ویو ، لیزر پرتوان ، فیزیوتراپی ، الکتر.تراپی ، تزریق پلاسما و....)  استفاده میکنند و تا حد ممکن با کمک همین روش ها مانع از جراحی های پر خطر میشوند

تمام روش های درمان کلینیک سینوهه غیر جراحی و دارای تیم پزشکی بسیار حرفه ای هستند و دارای کد وزارت بهداشت 
سیاتیک با فیزیوتراپی و لیزر پرتوان درمان میشه حتما بهشون سر بزنید میتونن کمکتون کنن

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

آدرس سایتشون

پیج اینستاشون
اینم کانال تلگرامشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره عزیزم خواهرم خوب شده خدارو شکر 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
كسي رو ديدي خوب شده باشه؟

خوب ک نه راستش حتی عمم عمل کرد ولی باز دراومد البته وزنش زیاده. خواهرم داشت حتی امپول زدن پاشنه پاش هرکدوم ۸۰۰ شد ولی اثر نکرد  اون امپولا دردو میگن کمتر میکته ولی باعث رشدش میشه . برای ابجی من ک دردو کمتر نکرد ولی کفی خرید یکی توکفشاش یکی برای خونه هرررلحظه پاش بود حتی موقع خواب دردش کمتر میشد  وزن کم کرد خیلی بهتر شد . داروخونه بگید کفی خارپاشنه

خوب ک نه راستش حتی عمم عمل کرد ولی باز دراومد البته وزنش زیاده. خواهرم داشت حتی امپول زدن پاشنه پاش ...

خار پاشنه چرا بوجود میاد??

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خوب ک نه راستش حتی عمم عمل کرد ولی باز دراومد البته وزنش زیاده. خواهرم داشت حتی امپول زدن پاشنه پاش ...

درسته که میگن از خشکیه کف پا بوجود میاد??

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

كورتون به خاطر قلبش نزدن براش.كفي رو توي خونه با دمپايي مي پوشن يا با كفش؟

2706