2733
2734

دوستای اصفهانی... مامانای تو خونه..... مهربونای نمونه 🤣🤣 لطفا نظرتون رو بگین بهم..... منم میخوام به جمعتون بپیوندم💜💜💜

مهرگان و زهرای مرصیه خوبه سپاهانو نمیدونم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهرگان و زهرای مرصیه خوبه سپاهانو نمیدونم 

ممنون عزیزم 💜 منم تعریف مهرگان و زهرای مرضیه رو هز طریق نی نی سایتیای گل شنیدم. دکتر خودم بیمارستان سپاهان میره. یکی از دوستامم گفته یکی از دوستاش سپاهان زایمان کرده راضی بوده..... 

اما گفتم بازم تحقیق کنم مطمعین بشم چون بیمارستان خیلی مهمه حتی ممکنه به خاطر بیمارستان دکترمم عوض کنم

ممنون عزیزم 💜 منم تعریف مهرگان و زهرای مرضیه رو هز طریق نی نی سایتیای گل شنیدم. دکتر خودم بیمارستان ...

سزارین یا طبیعی؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

الهی ک هرجا را انتخاب میکنی زایمانت راحت و بی خطرباشه و بچتم سالم به دنیابیادو بغلش کنی😍 .من ک ارزومه ی روزی مادربشم و برم مهرگان پیش دکتر رقایی

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2740

سلام خانمی تبریک میگم بسلامتی زایمان کنی 

من زهرای مرضیه زایمان کردم و خیلی راضی بودم شنیدم سعدی هم خوبه ولی اون دوتای دیگه رو که گفتی نمیدونم 

فقط هرجا رفتی حتما ماما همراه بگیر که خیلی خوبه 

البته مهم دکتر هست

دکتر من الهه امیری البته من واسه بارداری هنوز نرفتم پیشش ولی بعد از عقد و عروسی از سال 97 پیشش میرم ازش خیلی راضیم و شنیدم فقط بیمارستان سپاهان زایمان انجام میده.... 

بیمارستان خیلی مهمه چون ممکنه بچه بعد از به دنیا امدن به خاطر درست رسیدگی نکردن دور از جون بمیره 

دوست من 1دخترشو اینجوری از دست داد به خاطر بیمارستان🤦‍♀️🤦‍♀️😬😬😔😔

الهی ک هرجا را انتخاب میکنی زایمانت راحت و بی خطرباشه و بچتم سالم به دنیابیادو بغلش کنی😍 .من ک ارزو ...

ممنون گلم از دعای قشنگتون.... ایشالله..... روزی هرکسی که دلش میخواد....... 

سلام خانمی تبریک میگم بسلامتی زایمان کنی  من زهرای مرضیه زایمان کردم و خیلی راضی بودم شنیدم سع ...

ممنون گلم. هنوز اقدام نکردم دارم تحقیق میکنم که از اول پیش کی برم کدوم بیمارستان انتخاب کنم... اخه من اصفهانی نیستم.... عروس اصفهانیا شدم..... ❤️❤️

من طبیعی دوس دارم انجام بدم

برای طبیعی زهرای مرضیه عالیه 

تمیز 

پرسنل با اخلاق

و از همه مهمتر همراه داری موقع زایمان 

یعنی شوهرت میتونه پیشت باشه

برای طبیعی زهرای مرضیه عالیه  تمیز  پرسنل با اخلاق  و از همه مهمتر همراه داری موقع ...

ا... چه خوب که همراه میشه ببری اونم همسر..... 

باید برم از نزدیک ببینمش ممنون بهم گفتی 🌹🌹🌹🌹😔

2706