2733
2734

اونوقت من باهزار بار التماس و دعا و گریه به درگاه خدا اونم یه ازدواج اجباری نصیبم شد از همین الانم برای دخترم که سنی نداره دلم می سوزه که مثل خودم بشه آخرین دختر فامیل که ازدواج می کنه اونم شاید ازدواج زورکی اونوقت اونایی که تو سن کم ازدواج کردن دختراشونم مثل خودشون تو سن کم باشخص مورد علاقه واقعا حکمت کار خدا چیه؟ چرا این جوریه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد مهم نیس ک بااین فکرا راجع بهش خودمو اذیت کنم

سر وقتش اتفاق میفته دیگه

وقتی هم عاشقی باشه هم شرایط اوکی باشع

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2731

میدونی چراااااا

چون همه چیو توی ازرواج دیدی ،الان فهمیدی اشتباه کردی وهیچی توش نبود مخصوصا ازدواج بد

الانم به جای اینکه فکر موفقیت دخترت باشی میخای ازدداج کنه تو سن کم ؟؟؟؟؟حالت خوشه؟

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2740

نمیدونم بای

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

الان چیشد؟ ازدواج توو سن کم میخوای برا دخترت؟ دخترت رو مستقل بار بیار ک ازدواج براش ی اولویت نباشه. اونوقت خوشبختیش رو میبینی عزیزم 

انرژی منفی نده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من حتی به قیمت جونمم که شده تن به ازدواج اجباری نمیدم

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

چه اصراریه ک حتما یه شخص باید ازدواج کنه همین نگرانی بی مورد از بالارفتن سن و ازدواج نکردن باعث ازدواج کوکورانه و اشتباه میشه 

اجازه بدین طرف خودش با دیدگاه باز انتخاب کنه قرار نیست همه تو یه سن خاص ازدواج کنن 

نمیدونم ولی من دلم خیلی ازدواج میخواد چون خانوادم درکم نمیکنن کلی حرف بیخود بارم میکنن

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️