2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گناهکار گریه میکنم برات یاسمین قرارنبود امانت عشق( اولین رمانی بود ک خوندم) تب حصار تنهایی من

گناهکار

یاسمین

قرار نبود 

رو خوندم خیلی خوبن مخصوصا گناهکار🥰

گریه میکنم برات رو دوست دارم ک بخونم...مرسی عزیزم🥰

فقط گناهکار😍

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    
2740
من خودم نویسنده هستم ولی کلا نمیدونم شانسم تو جذب مخاطب کمه با این که داستانام باحالن

اسم کتابتون چیه من حتما میخونم

استاتر وقتتو نذار رگبرای رمانای ابکی،طاقچه رو نصب کن با رمان واقعی اونجا اشنا شو

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

این رمانی که گفتی رو فک کنم خوندم😐😂ولی یادم نمیاد کدوم بود چون خیلی رمان خوندم😂

فعلا رمانایی ک یادمه اسم و موضوعش اینا

زندگی خصوصی

راز یک سناریو

اخرین برف زمستان

ارام 

این مرد امشب میمیرد

دلم يه رومان فوق العاده رومانتيك خارجي ميخواد معرفي ميكنين لطفا 

من رمان خارجی خیلی نخوندم اگه دو سه تایی خونده باشم اسمشونم یادم نیست زیا د طرفدارش نیستم

این رمانی که گفتی رو فک کنم خوندم😐😂ولی یادم نمیاد کدوم بود چون خیلی رمان خوندم😂 فعلا رمانایی ک ی ...

این مرد امشب میمیرد و آرام رو خوندم

من عاشق در امتداد حسرتم واقعا عالیه فکر کنم ۵باری خوندمش🤣

ولی اون چندتتیی ک معرفی کردیو حنما میخونم 

Tnx baby😘

اگه رمان خونی در امتداد حسرتو بخون خیلییییی میزونه🥰

حتما😉

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم