2737
2739

بچه ها من کاکتوسامو تقریبا ۲۰ روزه خریدم و ۷ روز یبار دو قاشق چایی خوری اب میدم

گلدونشون خیلی کوچیکه در حد دو بند انگشت

بعد دیروز دیدم یکیشون چنتا برگاش خشک شده  و انگار باز شده یکم (اولش مث غنچه بسته بود الان باز شده یکم)

بنظرتون ابشونو کم ندادم که خشک شدن؟ میترسم بپوسن اخهه

ساکولنت اچوریاس مدلشون

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کمه گمونم. آب بریز تو زیر گلدون تا خودش بکشه بالا گرچه این گل کوچیکا همینن.  من کمپ فایر رو از ...

اخه اصن سوراخ نداره گلدونش

گفت یه ماه دیگه عوض کن هنوز ریشم ندادن

2731
کم آب میدی  هفته ای یه بار آب بده زیرش هم سوراخ باشه که آب ازش خارج شه  آب رو هم روی برگ ...

هفته ای یبار میدم که☹

ولی گلدونشو هنوز عوض نکردم چون گل فروشه گفت یه ماه صب کن ریشه بدن. سوراخ نداره گلدونشون

2738
من داشتم.3.4 تام پاجوش داشت.خیلیم بزرگ بود.یهو از وسط ساقه خشک شد.پوسید انگار و تک تک برگاش ریخت.برگ ...

چراااا؟ واسه تغییر فصل نبود؟

پاجوش چیه

اخه اصن سوراخ نداره گلدونش گفت یه ماه دیگه عوض کن هنوز ریشم ندادن

آها. خب ببین گل خودم که خراب شد ولی دیدم تو سایتی نوشته بود با سرنگ هر یه هفته کمی آب تزریق کن به ته گلدون کاکتوس، تا بوی آب رو حس کنه و ریشه در بیاره و ریشه خودش. رو بکشه به طرفش. خیلی هم نباشه آبش، شاید در حد همون که خودت ریختی اما باید دقیقا بره ته گلدون که کاکتوس نپوسه. آفتاب مستقیم هم نباید بهش بدی تا قبل از ریشه

هفته ای یبار میدم که☹ ولی گلدونشو هنوز عوض نکردم چون گل فروشه گفت یه ماه صب کن ریشه بدن. سوراخ ندار ...

نه منظورم از کم میزان آبی بود که میدی. 

برا عوض کردن عجله نکن باید گلدون رو پر کنه بعد عوض کنی. 

دو قاشق آب کمه یکم بیشتر بریز 

اگه هم تونستی زیر گلدون رو دو سه تا سوراخ بزن تا آب توش نمونه و خارج شه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
آها. خب ببین گل خودم که خراب شد ولی دیدم تو سایتی نوشته بود با سرنگ هر یه هفته کمی آب تزریق کن به ته ...

اهااا فهمیدم🤔 اخه چون هنوز گلدونام سوراخ ندارن میترسم بپوسه ها

2706