2737
2739

هدیه میکنم به امام زمان. الهی  تو همین شبای قدر برای آرزوهاتون دعا کنن. و ان شالله ان شالله ان شالله به خواستتون برسید🌺

شمام دعا کنید سفرم به تاخیر بیوفته. و دست پر برگردم  ان شالله. ارزوم حسرت نشه😭 راستی دوستان ۱۰۰۰ تا نذر صلوات مونده اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم. ❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم 100تا میفرستم، برام خیلی دعا کن عزیزم❤️❤️❤️

خدایا هزاران مرتبه شکرت. هر وقت هرچی ازت خواستم بهم دادی. شاید یه کم طول بکشه اما همیشه بهترینشو بهم میدی. خوشبختیمو با دادن یه بچه سالم و صالح و خوشگل تکمیل کن. الهی آمیییین
2738

بچه ها من دیشب پیام دادم به نامزد سابقم

جواب داد شما؟😣😣

بعدش گفت چند سال پیش یه چیزی بینمون بوده تموم شده رفته دیگه بهم پیام نده

منم بعدش نوشتم شما؟

دارم آتیش میگیرم این همه دوسش داشتم این همه عاشقش بودم ولی اون فراموشم کرده😭 حتی یه درصدم دوستم نداره

چیکار کنم خدایا😭

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......

برا منم از ته دلت دعا کن گرفتاریم حل بشه و همه چی درست بشه و زندگیم حفظ بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔