2733
2739
عنوان

جنسهای مارکدار از المان آوردم خیلی محدود هستن بدویین بیایین .

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 36 پست
30 کیلو؟ چجوری ردش کردی؟

نه تا هفته 20 بهم گفته بودن دختر منم تا تونستم لباسهای دخملونه خریدم... یعنی توی بخش لباسهای دخترونه شنا میکردما.... ولی بعدش بچم پسر شد :))
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
30 کیلو؟ چجوری ردش کردی؟

نه تا هفته 20 بهم گفته بودن دختر منم تا تونستم لباسهای دخملونه خریدم... یعنی توی بخش لباسهای دخترونه شنا میکردما.... ولی بعدش بچم پسر شد :))
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

30 کیلو؟ چجوری ردش کردی؟

2731
ممنونم از راهنماییت.. حتما باید همینکارو کنم.. حیفه خیلی...

شاید بدم یکی از دوستام بیاره ایران بدم به یکی... نمیدونم
ممنونم از راهنماییت.. حتما باید همینکارو کنم.. حیفه خیلی...

شاید بدم یکی از دوستام بیاره ایران بدم به یکی... نمیدونم
آرههه 5 کیلو به زور کردم تو گوله ام و 7 کیلو دیگه هم تو ساک کوچیک داشتم دیگه بقیش گفتن که اضافه بار داری خلاصه کولی بازی در اوردیم ای وای نه اله بله تا اینکه زنگ زد به یکی نمیدونم کجا گفت باشه ردمون کرد کلا تونستیم رد شیم خدا باهام بود

دیگه حالا ترسم از رد شدن زیر دستکاه بود بعد فعمیدم چرا ردمون کردن نصف هواپیما خالی بود دی .
.
2740
ای جون به سلامتی زایمان کنین پسر گلتو .

اره ببین یه کاری کن بزن تو ای ب ای شاید تونستی بفروشی یا یکی پیدا کن ببره برات بفروشه تو ایران .

اره اینجا هم 4 روز پیش یهو یخ کردیمممممم طوری که همه بخاریشونو در اوردن .

بعد باز یهو گرم شد . حسابی مواظب خودت باش خانمی خوشحال شدم باهات حرف زدم.
.
سلام خانمها
پا رمیدا جان
من میتونم بپرسم کدام کشوری
من شاید تمام لباسات و بخرم اکه همه مارک زارا باشه
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
تو تاپیک المان هستن همیشه میان سر میزنن ادش کن به عنوان دوست باهم در تماس باشی

هه کجای هلند هستین ؟ من شوشوی مامانم هم تو هلند زندگی میکنن منتها جدیدا اومده المان خونش اونجاست خیلی میریمو میاییم دی .
.
2706