2752
2734

وای میخوام گریه کنم همش هم براش اتفاقای بد پیش میاد از موتور میوفته زخمی میشه همش بی احتیاطه الان یکی توو تاپیک قبلیم اینو بهم گفته یعنی چی اخه روانم بهم ریخت من خودم همش دل نگران عزیزام هستم دیگه اینو شنیدم نمیتونم از ذهنم پاک کنم دارم میترسم

حس ششم الکی بابا بد به دلت راه نده

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد ساده ای . حس ششم چه کوفتیه. این انرژی منفی ک داری برات دردسر میشه ها 

من نپرسیدم ازش خودش یهو توو تاپیکم اینو گفت منم حس بد گرفتم 

آره خیلی انرژی منفی دارم چکارکنم رها بشم همش میترسم عزیزام از دست بدم خبر بد بشنووم از بس اتفاقای بد پیش میاد برامون

داری جذب میکنی فکرای خوب بکن و صدقه بده اون که خدا نیست

چجوری از این افکار رها بشم تا میخوام جایی برم یا حواسمو پرت کنم باز یه حس بد میاد سراغم میگم عزیزانم میرن بیرون از خونه توو جاده نکنه چیزی بشه

چرا امروزو به خودت زهر میکنی

عمر دست خداست

گوش به حرف این داستانا ندین

بالاتر از خدان که از اینده میدونن؟ 

خودت میگی حس ششم

حس! 

حسه ها. 

منم حس ششمم میگه خیلی شوهرت عاشقته و قراره صاحب دوقلو بشین

الان من راست گفتم؟ باور میکنی؟ 

همه چیز دست خداست

البته من این وایب و ازت گرفتماا که مادر خوبی بشی. بازم بستگی بخودت داره مادر خوب بشی یا نه. رفتارت با بچت. فرافکنی نکردنت و.. 

حرف من تصدیق بر اتفاق افتادنش نیست. 

مواظب خوبیات باش گلم

الهی تو و عزیزانت ۱۲٠ساله بشین♥

من نپرسیدم ازش خودش یهو توو تاپیکم اینو گفت منم حس بد گرفتم  آره خیلی انرژی منفی دارم چکارکنم ...

توکل ب خدا و شکر گذاری و یوگا و ورزش و... نشخوار ذهنی زیاد داری بریز دور 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
2706