2737
2734

نی نیم برای اولین بار تکون خورد😍

دردش به تک تک سلولای وجودم😍

ولیییی خدایااااااااا من میترسم کمکم کن😨

دوس دارم لذت ببرم نه اینکه بترسم ، استرس براش بده اگه همینجور ادامه پیدا کنه☹️😥

چند دقیقه پیش برای بار اول دو‌ تا تکون و ضربه حس کردم کاملا واضح 😍😥

به فاصله ۳ ثانیه

خییییییلی ترسیدم ، ضربان قلبم بالا رفت، جیغ زدم و شوهرمو صدا زدم😰

بلند شدم از تخت و استرس وجودمو گرفته بود😨

ولی یه حس کاملااااااااااا جدید و متفاوت بود همراه ترس😍😰 

من از قبل بارداریمم همیشه رو این موضوع فکر میکردم

و حالا نتیجه ش شده ترس

خدایا کاری کن لذت ببرم، ترسمو دور کن دور دور🙏💚

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

عزیزم😍

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

چندهفته ای

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم😍

😍😍

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728

عزیزم😍ان شاء الله سلام بیاد بغلت ،فکر کنم قبلا سابقه سقط داشتی خیلی ناراحت بودم واست

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

مبارکه😍

حس خیلی ناب و جذابیه، ان شاءالله همه منتظرها تجربه کنن⚘

شما هم این تاریخ رو یک جایی یادداشت کن👌 اصلا هم استرس و نگرانی نداشته باش که خدایی نکرده بچه پسفردا کولیکی و رفلاکسی میشه🤦‍♀️

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
چندهفته ای

۱۷ هفته و ۵ روز

خدا واست نگهش داره عزیزم

سلامت به دنیا بیاریش

تو اوج خوشحالیت دعا واسه ما منتظرا رو یادت نره😘

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2740
😍😍

ایشالا که قدمش خیره ♥️🙏🏻❤️

کلی مواظب خودت و نی نی باش و اصلاااا استرس نداشته باش

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
عزیزم😍ان شاء الله سلام بیاد بغلت ،فکر کنم قبلا سابقه سقط داشتی خیلی ناراحت بودم واست

قربانت عزیزم🙏😍 

آره گلم یه سقط داشتم

ای جان

چه قشنگ نوشتی عزیزم

اصلا نگران نباش

من هفته ب هفته ی بارداری را تو  پیجم گذاشتم

دونستنش خیلی لذت بخشه

دوست داشتی فالو کن عزیزم

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi

ای جااان . صلوات بفرست برای خودت و نی نی تا هر دو لذت ببرین 😍

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

من 32 هفتم بعضی وقتا چنان لگد میزنه که کاملا شکمم تکون میخوره.

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
۱۷ هفته و ۵ روز

خداواست حفزش کنه😍

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706