2737
2734
عنوان

راه حل مخالفت خانواده ها باازدواج؟

131 بازدید | 25 پست

ماچند ماهه درگیرشیم من خودم دیگه ازبی احترامیاشون خسته شدم و حسی ندارم اما اقا مصممه که باید این موضوع حل شه و نمیزارم جزمن باکسی دیگه ازدواج کنی 😑الانم بنده خدا میخواد باز تلاش کنه بنظر شما راهی هست که خانوادشو از خرشیطون بیاره پایین؟

البته من خانواده خودمم ناراضین ولی خو ادمای محترمین و به من و نظراتم خیلی احترام میزارن پدرومادرم

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜

دلیل مخالفتشون چیه اخه

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

شاید واقعا ب هم نمیخورین ک هر دو طرف مخالفن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک خونواده خودم ناراضی بودن....

چندماه اعتصاب غذا کردم وقتی رفتم واسه عقدم انقدر زشت و داغون و لاغر شده بودم ک حالا حالا سه ساله عکسامو نگاه نمیکنم...

واقعا روزهای سختی بود رو روحیه م تاثیر ماندگاری گذاشت ...

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

عزیزم اگر بخوام باهات بدون تعارف صحبت کنم باید بگم که نهایت حماقته وارد خانواده ای بشی که دوستت ندارن و نمیخوان وارد جمعشون بشی

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
دلیل مخالفتشون چیه اخه

خب ببین من و این اقا پسر 3سال بیشتره که همو میخوایم بعدباهمم فامیلیم و اول خیلی دوسم داشتن خانوادش زنداداشش اومد خاستگاریم برا داداشش گفتم نه الان ک این مطرح کرده زنداداشش میگه اگه این دختربیاد تواین خونه من میرم😑وتهمت بهم میزنه ک دختر خوبی نیست نگیرینش

ما چهار سال صبر کردیم تا راضی شدن چون بی نهایت سرسخت بودن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738
خب ببین من و این اقا پسر 3سال بیشتره که همو میخوایم بعدباهمم فامیلیم و اول خیلی دوسم داشتن خانوادش ز ...

چ بیشعوره🤐😑

خب میره ک میره بدرک

از حرص اون هم ک شده کوتاه نیایید😂

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
شاید واقعا ب هم نمیخورین ک هر دو طرف مخالفن

اتفاقا ما واسه همدیگه ساخته شدیم اون اوایل داداشش و باباو پسرعموش بهش میگفتن که این دخترو بگیر خیلی بهم میاین حتی من از اون خوشگل تر و خوشتیپ ترم ولی خو زنداداشش نمیزاره و تازه خانواده پسره رو پر کرده ک من دختر بدیم😕چون میخواست منو براداداشش بگیره خواهرشم بکنه تو پاچه عشق من😕

اتفاقا ما واسه همدیگه ساخته شدیم اون اوایل داداشش و باباو پسرعموش بهش میگفتن که این دخترو بگیر خیلی ...

خانواده تو چرا مخالفن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
چ بیشعوره🤐😑 خب میره ک میره بدرک از حرص اون هم ک شده کوتاه نیایید😂

باور کن دیگه نایی برام نمونده😅بهشم گفتم دیگه خودت میدونی من از دست این جماعت فراریم

خانواده تو چرا مخالفن

بابام میگه اینا به ما نمیخورن😕مامانمم میگه ادمای محترمی نیستن خیلی توهین میکنن حدخودشونو نمیدونن باز بابام میگه پسره بی عرضه اس😕مایدونه دخترمونو دست چنین کسایی نمیدیم

باور کن دیگه نایی برام نمونده😅بهشم گفتم دیگه خودت میدونی من از دست این جماعت فراریم

انشاالله هرچی ب صلاحته پیش بیاد گلم

بابام میگه اینا به ما نمیخورن😕مامانمم میگه ادمای محترمی نیستن خیلی توهین میکنن حدخودشونو نمیدونن با ...

خوب دلایل مامانت اینا اگه واقعی باشه خیلی قانع کنندس

2706