2737
2739
عنوان

کسی هست مثل من از پدرش بدش بیاد؟!!

177 بازدید | 11 پست

هیچوقت پشتوانه نبوده واسم  حتی بعد از فوت مادرم و شرایط سختی که الان دارم و میخوام جدا بشم از شوهرم 

اصلا واسش مهم نیست

دیگه واقعا کم اوردم 

😔😔😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش منم میتونستم از پدرم بدم بیاد و یه تصمیم عاقلانه بگیرم احساسات کشته منو خداااایا خودت به فریاد منو خانوادم برس😭😭😭

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2738

ببین یه جایی میرسه آدم میبینه هیچکسی نیست دستشو بگیره ،،همونجا باید خودت دست خودتو بگیری بلند شی ،بگی من برا خودم کافیم ،من قوی ام ،من میتونم ،اونوقت دیگه دنیا هم نمیتونه شکستت بده ،،،یه جمله هست میگه در آیینه نگاه کن وببین نجات دهنده ات را ،،من عاشق این جمله م ،،من دارم فراموش میکنم پدری دارم ،،،چه دردها که نکشیدم ...

امیدوارم موفق باشی 💐 درکت میکنم .