2737
2734

من دارم صامت و مصوت الفبای ترکی و میخونم

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچتو مقایسه نکن تمرین کن راه میفته،هربار درست خوند تشویقش کن

پس چرااونااینقدرسریع میخونن نکنه من اشتباه دارم یادش میدم اخه خودش اصلا میلی نشون نمیده نکنه سال دیگم بخادهمینجورباشه. 

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
2731

پیش دبستانی انلاین سخت نیست من که عمرا بتونم با پسرم  یادبدم تازه میخوام یه سال دیرتر بنویسمش کلاس اول تا کرونا تموم شه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
پس چرااونااینقدرسریع میخونن نکنه من اشتباه دارم یادش میدم اخه خودش اصلا میلی نشون نمیده نکنه سال دیگ ...

الان کلمه خوانی دختر  طبق مصوبه آموزش وپرورش خلاف هست آموزش الفبا وخواندن به بچه‌های پیش دبستانی من دخترم مربیشون فقط شکل الفبا رو نشون میداد اصلا اسمش رو هم نمی‌گفت ودخترم از روش چند بار می‌نوشت الان که کلاس اوله عالیه همه حروف رو خوب بلده وروانخوانیش هم خوبه 

خدایا نظری شاید بشود فرجی
پس چرااونااینقدرسریع میخونن نکنه من اشتباه دارم یادش میدم اخه خودش اصلا میلی نشون نمیده نکنه سال دیگ ...

کاری که معلم باید بکنه رو مادر نمیتونه انجام بده خیلی آموزش انلاین سخته😢

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
الان کلمه خوانی دختر  طبق مصوبه آموزش وپرورش خلاف هست آموزش الفبا وخواندن به بچه‌های پیش دبستان ...

واقعا ممنونم خوشحالم کردی

2740
پیش دبستانی انلاین سخت نیست من که عمرا بتونم با پسرم  یادبدم تازه میخوام یه سال دیرتر بنویسمش ک ...

سخته اتفاقا چون بچه رغبت نمیکنه باگوشی. 

سخته اتفاقا چون بچه رغبت نمیکنه باگوشی. 

آره پیش دبستانی بیشتر واسه اینکه بچه محیط آموزش ومدرسه رو تجربه کنه انلاینش به نظرم مفهومی نداره واسه بچه یهو میره کلاس اول همه چیو یاد میگیره دیگه چه کاریه

شمام زیاد به بچه سخت نگیر یاد میگیره به موقعش

[QUOTE=188208303]ولی همکلاسیاش واقعا یادگرفتن ومیخونن[/QUOTE نمیگم که یاد نمیگیرن اولا مقایسه نکن هر بچه ایی یه دوره یاد گیری داره دوما شاید هم کلاساش از لحاظ تولدی نیمه دوم باشن اون وقت عملا یک سال بزرگترن بچه خودش به موقع همه چیو یاد میگیره بهش فشار نیار حتی همون کلاس اول ببین چه خواهر شوهرم ودختر من هم کلاست از بس به اون گیر میدن هر شب املا هرشب کلی مشق اما من چطور بشه املای شب بگم باورت میشه دختر من درسای کتابش رو مثل بزرگترها میخونه اون هنوز بخش وصدا میکشه ازبس بهش سخت گرفتن بچه زده شده نه ولش کن  که بی خیال باشه نه اون قدر خشک وسخت باش میانه ومتعادل

خدایا نظری شاید بشود فرجی