2733
2734
 این ور اونور رفتن، کلینیک مایار رو بهم معرفی کردن که فوق تخصصص ارتوپدی هستن اونجا تشخیص دادن که زانو م دچار آسیب دیدگی شدید و پارگی رباط صلیبی شده. برام جراحی انجام دادن الان هم بعد از مدت دوره نقاهت استراحت هم بهم گفتن میتونم دوباره فوتبال بازی کنم و برگردم اما خیلی کمتر و با مراقبت تمام واقعا دستشون درد نکنه من که امیدی به برگشتن به فوتبال نداشتم. اینم ادرس سایت شون حتی نظرات مون توی سایت شون میزارنhttps://mayarclinic.com/

اتفاقا منم تعریف این مرکز زانوو لگن که تازه تو وقصردشت افتتاح شده رو زیاد شنیدم یکی از اقواممون رفته بوده میگفتش دکتر قاسمی و دکتر قادری که خودشون فوق اتخصص ارتوپد هستن این عمل تعویض مفصل رو انجام میدن و به این عمل اصن معروف هستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قطعا دکتر محمد علی قاسمی که به صورت فوق تخصصی تو این حیطه فعالیت می کنن. مطبشون قصر دشته آدرس کامل تو وبسایتشون هست. خیلی از بیمارایی که فکر می کردم امکان پیشرفت ندارن رو دکتر درمان کردن