2737
2734
عنوان

از خودم متنفر بودم تا اینکه...

193 بازدید | 4 پست

شرمنده میدونم خیلی طولانی ولی لطفا اگه حالت خوب نیست بخونش 

بچه ها من تا چن وقت پیش خیلی از خودم متنفر بودم از خودم بدم میومد احساس میکردم هیشکی منو دوس نداره به درد هیچ کاری نمیخورم و نمیتونم هیچ کاری رو به نحو احسنت انجام بدم به یه احساس پوچی رسیده بودم شاید حتی بگم افسرده شده بودم احساس خیلی بدی داشتم شاید شما هم الان یاقبلا این احساسات رو تجربه کرده باشین شاید حتی خیلی بدتر از این شاید حتی دور از جون دلتون نخواد زنده بمونید و یا دست به کارای خطرناک بزنید ...ولی میدونید چیه  خوبه بدونید شما تنها نیستید تو دنیا کلی آدم هست که ممکن مثل تو فکر کنن کلی آدم که مشکلاتی دارن که حتی باورت نمیشه ولی فکر کردن تنها به مشکلات که چاره کار نیست بچه ها منم مثل شما حالم خیلی بد بود ولی الان ...خیلی بهترم چون خودمو دوس دارم واقعا خودمو دوس دارم و عاشق خودم هستم نه خودشیفه واقعا خودمو با تمام کم و کاستی هام دوس دارم یه روز اومد یه نامه واس خودم نوشتم به خودم گفتم که چقد دوسش دارم خوبیاشو گفتم حتی بدیاشو الان حالم بهتر شاید هنوز انگیزه کافی برای رسیدن به رویاهام نداشته باشم و لااقلش اینکه الان حالم خوب و احساس خوبی دارم هر چقدر هم که حالتون بد باشه لااقل خودتونو دوس داشته باشین و به خودتون فرصت زندگی‌کردن رو بدین و اینو بدونید که شما یه خدا دارین که خیلی دوستون داره خیلی و حتی اگه از خودتون نا امید شدید ولی از خدای خودتون هرگز موفق باشید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم این روزا عزت نفسم خیلی کم شده

برا خودت نامه بنویس با خودت خلوت کن به خودت بگو که چقد دلت براش تنگ شده و چقد دوسش داری هر چقد هم که بد باشه بازم تو دوسش داری و به جز تو یکی دیگه هم هست که دوسش داره کسی که هر ثانیه بهش یه فرصت دوباره داده کسی که حتما یه چیزی میدونسته حتما بهش امیدوار بوده و چیزی رو درونش خلق کرده که اونو به این دنیا فرستاده خدا همیشه کنارته فقط کافیه ازش بخوای مراقب  خودت و خوبیات باش موفق باشی☺⚘⚘⚘