2733
2739

میگم من یکمی سرمایه دارم زیاد نیست میخام از دیجی کالا چندتا لباس سفارش بدم یکم سودی ببرم همیطور سود رو سود جمع کنم سرمایم زیاد بشه بتونم حضوری خرید کنم نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیجی کالا که گرونه میده پوشاکشو!!

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2728
2738

سلام عزیزم چرا ازدیجی کالا؟ برو بازار عمده فروشا تهران لباس توخونه ای نخی بیار تاپ تیشرت شلوار و بفروش نخی هاا.. نه پلاستیک.. نخی بنگلادشی هم تنوع زیاد داره هم صددرصد نخه هم مردم چون جنسش نخه خوب استقبال میکنن☺

آخه برای اینکار نباید از دیجی کالا خرید کنید  آز عمده فروشی های شهرتون اول بخرید بدون هیچ واسط ...

شهرمون خیلی کوچیکه تولیدی نداره شرایطش هم ندارم برم بیرون

2706