2737
2734
عنوان

چله سوره مریم برای بارداری 🌸

731 بازدید | 27 پست

سلام چله سوره مریم قراره بخونم برای بارداری،

هرروز به نیت یکی از خانما که منتظر نی نی هستن مثل خودم،

هرکی دوست داره به نیتش بخونم بگه

ان شاءالله همه حاجت روا شیم به حق امروز که خدا به حضرت علی و فاطمه (س)  اولین فرزندشون رو عنایت کرد🦋

میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام مبارک ☘

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣

الهی که این ماه چشمت روشن بشه عزیزم، برای منم دعا کن دوساله منتظرم 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم منم بگو،سمیه

حاجت روابشی گلم

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2731

یکی از آیه های سوره مریم هست 

خانومی ک میخواد باردار بشه بنویسه و ببنده به کمر

من خودم بستم و الحمدالله و به لطف خدا الان 5ماهمه

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
اسم منم بگو،سمیه حاجت روابشی گلم

سلاااااام گلللمممم 

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2738
سلاااااام گلللمممم 

سلام عزیزم خوبی

فندوق خاله خوبهههه؟

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

دوستان اسم همه ثبت شد،ایشالا خدا بهمون اولاد سالم و صالح بده،

هنوز ۹ تا دیگه تا چهل تکمیل بشه  دارم اگه دوستی آشنایی دارید معرفی کنید🌸

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
سلام عزیزم خوبی فندوق خاله خوبهههه؟

الحمدالله ممنون

تو این مدت هی به تاپیکات سرزدم ببینم چیزی گذاشتی یا نه

ان شاءالله به حق این ماه خدا حاجت شما و بقیه مامانارو بده

دوستان اسم همه ثبت شد،ایشالا خدا بهمون اولاد سالم و صالح بده، هنوز ۹ تا دیگه تا چهل تکمیل بشه  ...

طاهره

زهرا

حاجتت روا ان شاءالله

2706