2733
2739
عنوان

پسرم ۴.۵ سالشه. میخواد روزه کامل بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 45 پست

خودتم بدت نمیاد بچه روزه بگیره. اگه واقعا میدونی براش خوب نیست کاری نداره که. بگو خدا گفته تا ۱۵ سالت نشده راضی نیست که روزه بگیری. الان چیزی نخوری خدا ناراحت میشه ازت. 

یه خانم مستقل و قوی 

جانم 

ضعف کردم براش

حالا عیبی نداره بزار یه روز بگیره فقط مراقبش باش یه وقت قند و فشارش نیوفته

تو این جدز مسائل نه به بچه دروغ بگید نه زور و اجبار

ولی خب از روزای بعد بگید روزه ی واقعی بچه ها کله گنجشکیه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه خواهشی ازت دارم؟ اگه واقعا راضی هستی انجام بده، موقع افطار یا هروقتی خواست چیزی بخوره روزه ش باز بشه، برا پدرم فاتحه میفرستی یه چیز بهش بدی بخوره؟ اگه راضی نیستی ناراحت نمیشم

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2731
چشم.‌میگم برای همه نی نی سایتی ها دعا کنه

قربونت چشمت بی بلا    خیلی گلییی

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873

استارتر پسر من همسن گل‌پسرته

مشکل تاخیری داره ،نه حرف میزنه نه متوجه حرفامون میشه... به پسر خوشگلت بگو واسه دوست کوچولوش دعای اختصاصی کنه💙❤

امیدوارم همیشه تو زندگیش شاد و سلامت و خوشبخت و موفق باشه..در کنار عزیزانش💙🌺

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
گناه داره. شوهرم میگه بگو بابا هم سر کار دم اذان ی چی میخوره. میگم دلم نمیاد دروغ بگم بهش

دروغ بهش نگید...بزاربگیره ولش کن اگه منعش  کنی ازروزه زده میشه پس بزارهرکاری میخادکنه 

2706