2733
2734
عنوان

کسی اینکه «آرمی» هست

281 بازدید | 19 پست

اگه هستین میخوام بدونم چطور شد که با این گروه اشنا شدید؟

اسم اعضا رو میگین🙏🏻

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 

چی هستش؟؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چی هستش؟؟

خودمم خوب نمیدونم

یه گروه هستن که ۷ نفرن 

و مردم خیلی بهشون علاقه دارن

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
2731

من نیستم ولی دوستشان دارم 

سنم بالاتر از اینه که طرفدار باشم . یک سوال دارم . جوابشو میدونی؟

آرمی ها چرا انقدر به خاطر bts دعوا میکنن ؟ خوب دوستشان دارن و واقعا هم باحالند ولی دیگه دعوا با کسایی که بدشون میاد لازم نیست

من نیستم ولی انقد خواهرم اسماشونو گفته حفظم شده😐

خوب بگو😅

من نیستم ولی دوستشان دارم  سنم بالاتر از اینه که طرفدار باشم . یک سوال دارم . جوابشو میدونی؟ ...

مگه آرمی ها طرف دار های بی تی اس نیستن😂

کلا هنگکردم 

من تا اونجایی که فهمیدم 

ارمی یعنی طرف دار اوون گروه

و خود گروه اسمشون رو گذاشتن بی تی اس

اسمشون نامجون سوکجین یونگی تهیونگ جونکوک جیمین

ممنون🙏🏻😃😅

2706