2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگرفتم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

تاپیک پلی کیستیکمو بخون

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
من یه دوره استفاده کردم حالا دکترم گفته دومین روز پری باید دوباره مصرف کنی 

پیجمو فالو مطلب در مورد پی سی او دارم

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi
2738
ایشالا عزیزم تا سه بار فکر کنم طبیعیه تا نتیجه بگیری فقط استرس نداشته باش و اصلا بهش فکر نکن اعصاب آ ...

اعصابم بخاطر حرف خونواده ی شوهرم خورده...استرس زیاد گرفتم میگن اگه باردار نشی زن میگیرم و از این حرفها...تازه 3ساله ازدواج کردم 

اعصابم بخاطر حرف خونواده ی شوهرم خورده...استرس زیاد گرفتم میگن اگه باردار نشی زن میگیرم و از این حرف ...

حرف زیاده بیخود کردن اهمیتی نده ایشالا به سلامتی باردار میشی 

منم بعد چهارسال باردار شدم همین حرفام بود پس کی و فلان  توکل به خدا کن سوره حضرت مریم و بخون دلت آروم میگیره