2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید حالم خیلی بده

158 بازدید | 14 پست

من ۴ماهه باردارم و پسرم ۳سالشه مشکل من اینه که برای دیش کردن میره دسشویی ولی برای پی پی کردن باید مای بی بی بشه منم بد ویار دارم و نمیتونم هردفعه بشورمش امروز از صب وقت گذاشتم با این حالم تو دسشویی نشستم که اینکارو بکنه الان که ساعت۱۰ شبه با گریه ولش کردم اخر اینکارو نکرد با اینکه خودش میگه دارم پوشکم کن منم یه عالمه جایزه براش گذاشته بودم ولی فایده نداشت لطفا بگید چیکار کمم دیگه خستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبييعه عزيزم

ميترسن

بايد براش فرنگي بچه گونه بخري بشينه توش تا نبينه.

يعتي اول با پوشك بگو بشين روش پي پي كن..بعد يكبار چسباي پوشك رو ببر بگو ماماتي خراب شده ميزارم روش بشين..همينجووي ذره ذره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
طبييعه عزيزم ميترسن بايد براش فرنگي بچه گونه بخري بشينه توش تا نبينه. يعتي اول با پوشك بگو بشين ر ...

وای آفرین اینم بد نیس الان برم اینو امتحان کنم البته صندلی فرنگی نیست از این ظرفای عروسکیه

اولا اینکه خدارو قسم نخور دوستم واسه ی تاپیک دوم اینکه پی پی نداره عادت کرده ب پوشک شدن نگران نباش م ...

عزیزم الان با این حالی که من دارم اصلا این چیزا برام مهم نیست فقط میخام یکی کمکم کنه همین

عزیزم الان با این حالی که من دارم اصلا این چیزا برام مهم نیست فقط میخام یکی کمکم کنه همین

میدونم خیلی اذیتی ولی زیاد تو دستشویی نمون دیگ کاری نمیشه کرد مسهلم بهش بدی هر دقیقه دستشویی میره دیگ مجبوری ببندی پوشکو

واسه ظهور امام زمان صلوات   
طبييعه عزيزم ميترسن بايد براش فرنگي بچه گونه بخري بشينه توش تا نبينه. يعتي اول با پوشك بگو بشين ر ...

عزیزم خدا عمرت بده واقن راه حلی که گفتی خیلی به دردم خورد و امشب براش جشن پایان پوشک گرفتم دیگه راحت شدم بالاخره موفق شدم. ممنونتم

عزیزم خدا عمرت بده واقن راه حلی که گفتی خیلی به دردم خورد و امشب براش جشن پایان پوشک گرفتم دیگه راحت ...

🥰🥰چه خوب خداروشکر..

تبریک میگم بهت عزیزم.

اگر امکانش هست برای مامانم یک خدابیامرزی بگی ممنونت میشم🌺

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706