2733
2739

من غریبم میخوام برم زیر نظر دکتر برای بارداری برای تنبلی تخمدان لطفا راهنماییم کنید

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم اگه من جای شما بودم درمان باژل رویال رو انجام میدادم......

میشه بهم بگی کجا باید بخرم چکار باید بکنم

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
عزیزم پریودنامنظم که دلیلای دیگه ایم داره من خودم پریودم نامنظم بودولی بعد۵ماه که ازعروسیم گذشته بود ...

موهای زائد تیرویید کمکار .و خیلی دیگ علائم دیگه مثلا ۳ماهی یبار پریود شدن ن اینکه یه هفته عقب بزنی این طبیعیه

2740
میشه بهم بگی کجا باید بخرم چکار باید بکنم

عزیزم ما یه ساله داریم واس درمان همه چیمون از این محصولات استفاده میکنیم.....

ژل رویال واس شرکت وست ویژن..... مخصوص رحم و تخمدان والا ما هرکدوم استفاده کردیم مشکل کاملا حل شده حد اقل مصرف 3 دوره هست...800 هزار تومن

اما میارزه تحقیق بکن عزیزم

منظورتوازموهای زائدمیشه بگی؟ یعنی منکه توماه حتمایکبارومیشم این تمبلی نیس ن؟

موهای مث موهای دور ناف دور سینها زیر چونه.نه این تنبلی نیس

عزیزم رفتی سونو ؟؟ نیومدی خبر بدی بفکرت بودیم

سلام خوبی اره رفتم متاسفانه دختر بود دوتا شدن 

خیلی دوس داشتم جنسم جور بشه ولی نشد 

2706