2733
2734
عنوان

تو این ایام به یاد منتظرا هستی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14196 بازدید | 514 پست
الن دوتا جنین انتقال دادم خدایه محمد کنه وحضرت علی اصغر ایشاالله بگیره وبدنیا بیان ساله دیگه ببرمشون هیات ای خدا میشه
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
یعنی میشه منم تنه بچم لباس سبز کنم نذرحضرت علی اصغرش کنم خدایا بخق خون امام حسین و6ماهش منوامسال دست خالی ردنکن
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
دوستان ساعت دقیق مراسم تو مصلی چنده؟
اونایی که پارسال رفتین ساعت چند اونجا باشیم؟ برای پارک ماشین مشکلی نیست؟ مراسم ویژه خانم هاست یا آقایون هم می تونن بیان؟
به اونایی که بچه ندارن لباس می دن؟
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2740
راد جان عزیزم رفتی مصلا منودعا کن خدایی امسال من نمیتونم برم چون استراحتم ببینم کنجدام میچسبن من مامان میشم
من پارسال تو همین نی نی سایت دیدم که خیلی از بچه ها نذر شیر کردن و جواب گرفتن منم همونجا به دلم تفتاد که نذر کنم...الانم سه ماهمه...نی نیم اردی بهشت دنیا میاد و برای محرم سال دیگه 6 ماهشه...فردا باید نذرمو ادا کنم...حرف نداره این نذر
كسي سوال ميكند، به خاطر چه زنده اي؟...و من براي زندگي تو را بهانه ميكنم❤️