2737
2739

همیشه از بی حوصلگی فیلم نگاه میکردم قشنگ سرم گرم میشد ولی تازگیا حتی حوصله فیلم نگا کردنم ندارم چرا 

همش ناخوداگاه ذهنم میگه اینا همش فیلمه الان فیلمبردارا دورشون جمع شدن... برای همین از فیلم لذت نمیبرم 

تنها سرگرمی که داشتم 😑

من خیلی وقته که دیگه حتی موسیقی هم ندوست 

فیلم که اصلا حرفشم نزن 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خیلی وقته که دیگه حتی موسیقی هم ندوست  فیلم که اصلا حرفشم نزن

شاید علتش اینه بفهمیم اینا همش وقت تلف کردنه از مشکلات زندگیتون فرار نکنین

من از افسردگی پناه میبردم به فیلم ولی دیگه اصلاحوصلشوندارم 

شاید علتش اینه بفهمیم اینا همش وقت تلف کردنه از مشکلات زندگیتون فرار نکنین من از افسردگی پناه میبرد ...

شاید باید دنبال درمان خودم باشم نه اینکه ازش فرار کنم به فیلم پناه ببرم

نمیدونم والا

شاید علتش اینه بفهمیم اینا همش وقت تلف کردنه از مشکلات زندگیتون فرار نکنین من از افسردگی پناه میبرد ...

نمی‌دونم والاه چی بگم ..‌.اما با هر چیزی خودمو سرگرم کنم اصلا لذتی نداره و خوشم نمیاد 

بابام و یکی از داداشام دبی هستن تا دو سال پیش شش ماه یکبار با مامانم میرفتیم دیدو بازدید ولی دیگه نرفتم حسم نابود شده

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2740
نمی‌دونم والاه چی بگم ..‌.اما با هر چیزی خودمو سرگرم کنم اصلا لذتی نداره و خوشم نمیاد  بابام و ...

منم همینم شرایط سختیه واقعا وقتی حالت بد باشه استانبولم بری هیچی عوض نمیشع 

دل باید خوش باشه

منم همینم شرایط سختیه واقعا وقتی حالت بد باشه استانبولم بری هیچی عوض نمیشع  دل باید خوش باشه

افرین دقیقا همینطوره 

خدا بداد دلهای داغون شده مون برسه و از این غمزدگی نجات پیدا کنیم .لعنت به روزگار و عشق روزگار و ذات خرابش که هر روز بدتر از دیروز میشه