2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خرید خونه 

یه ماشین پژو برا خودم 

از نظر درسی هم زدن اموزشگاه زبان

از نظر عاطفی هم تا لحظه آخر عمرم مادرم و خواهرم پیشم باشن

من و همسرم تا همیشه وفادار بهم و عاشق

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738

من دوست دارم بچه های موثر برای جانعه و دارای سلامت روان و عزت نفس تربیت کنم...

و خودمم زن پخته و باتدبیری باشم...

زندگمیو به نحو خوبی مدیریت کنم

مطالعاتمو در دو موضوع مشخص تکمیل کنم

و...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
انقدر موفق بشم که شب بتونم با ارامش سرمو بذارم رو بالشت و مادرم وقتی اسمم میاد با افتخار سرشو بگیره ...

خب این اصلا شفاف نیست موفقیت تو چه زمینه ای و چقدر ؟پست و مقام میخای ؟یا مال و ثروت یا شهرت و محبوبیت

اوج ثروتم اینه که یک شب بدون نگرانی بابت بیماریم بخوابم فقط یک شب خییلی آروم بدون دقدغه و فکر

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2706