2733
2734

بابام آ ۱۲ داره خوبه

دوستمم ۲۱ اس داره 

جفتشون خوبن

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داشتم a21عالی بود

ن هنگ مزکرد ن چیزی

الان a30دارم دوسش ندارم ☹

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
2738
تاچش ضعیفه اشتباه تایپ میکنه

من خودم آ ۱۰ دارم حس میکنم آ ۱۲ نسبت به آ ۱۰ یکم ضعیف تره ولی اشتباه تایپ نمیکنه

ولی با ۲۱ اس تا حالا تایپ نکردن ولی دوستم که راضیه

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
من خودم آ ۱۰ دارم حس میکنم آ ۱۲ نسبت به آ ۱۰ یکم ضعیف تره ولی اشتباه تایپ نمیکنه ولی با ۲۱ اس تا حا ...

من آ۱۰اس ددشتم خیلی خوب بود 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤