2752
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین نظر بدین🥺

77 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها..من میخوام یه پیج بزنم و یه محصولی رو بفروشم..بنظرتون کاردستی با چوب بستنی طرفدار داره؟نه از این کاردستی های ساده و پیش پا افتاده ها چیزای خفن..میشه نظرتونو بگین🥺

2731

ن خب با این وضعیت اقتصای کصی به این فکر ها نمیوفته

بیاید ادماعه قشنگیـ باشیمـ :)                                   خدامو دوص دارم :)                                                  دور و نزدیک از دین:)                                               ی رفیقـ عع که گیر کردم و دصتمـ و گرفته:)                   دیه ی آدم چقدع:)                                                    صی ۱۰۰میلیون؟:)‌                                                    آخه کدوم رفیقمـ صی۱۰۰میلیـــون بهم قرض دادع :)    کهـ قد خدام بخوامش؟:)                                          کدومشون فحش دادمش...بد کردم بش...یادم رفته کهـ هصد و باز هوامو داشتع؟:)                                   نمیدونم کیهـ یا چه شکلیهـ ولی میدونم اونی که ی ذرع از عشقش رو در ما دمید و اینجوری عاشق شدیم خیلی قشنگـ ترع از این حــرفا:)                                         خلاصه کوچیکتیمـ اوص کریمـ :)

هیچ کاری همون اولش نگرفته، باید تلاش کنی و در این راه هرچقدر زمین خوردی بازم سرپا وایستی

خیلی هم ایده جالبیه بنظرم

موفق و قوی برو جلو ببینم چیکار میکنی ها

منتظر خبرای خوب از طرفت میمونم

همیشه موفق و با انگیزه باشی