2737
2739

لایه بردار 

خودمم قربانیم آه

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لایک کن 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2731

والا من ماسک آرد نخود چی میزنم همراه با آبلیمو باور کن دوروزه میزنم کم رنگ شدن خواستی یکمم گلاب بزن اگه جوش داری یکم زردچوبه وعسلم اضافه کن پوستو نرم وشفاف میکنه خیلی آرد خوبیه

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
2740
والا من ماسک آرد نخود چی میزنم همراه با آبلیمو باور کن دوروزه میزنم کم رنگ شدن خواستی یکمم گلاب بزن ...

اره منم میزنم خیلی خوبه

موسیقی دردیم و سزاوار سکوتیم          وقتـے ارزش زیادۍ قائل بشـے براۍِ کسۍ که لیاقتش‌و نداره ضربه اۍ میخورۍ که انتظارش‌وندارۍ !                                    من همونیم که اگه بغلش کنـے محکم‌تر بغلت می‌کنه 
اره منم میزنم خیلی خوبه

پوستو خیلی ناز میکنه خیلی عجیبه تنها ماسکیه که درجا جواب میده میگن باآب خیار بزنی گودی روهم ازبین میبره من نزدم تو زدی؟

پوستو خیلی ناز میکنه خیلی عجیبه تنها ماسکیه که درجا جواب میده میگن باآب خیار بزنی گودی روهم ازبین می ...

نه اینو دیگه نزدم

ولی معمولا عسل و زردچوبه زیاد میزنم ، اردد نخود چی و گلاب رو هم زدم خوبه

ولی ابلیمو نزدم چون پوستم خیلی میسوزه

موسیقی دردیم و سزاوار سکوتیم          وقتـے ارزش زیادۍ قائل بشـے براۍِ کسۍ که لیاقتش‌و نداره ضربه اۍ میخورۍ که انتظارش‌وندارۍ !                                    من همونیم که اگه بغلش کنـے محکم‌تر بغلت می‌کنه 
والا من ماسک آرد نخود چی میزنم همراه با آبلیمو باور کن دوروزه میزنم کم رنگ شدن خواستی یکمم گلاب بزن ...

چجوری میزنی اردنخودچی با ابلیپو مخلوط میکنی میزنی .من تنم هم پشتم اینا جوشه خیلی با لک هس بایدبرم دکترپوست 😔فعلا نمیتونم

چجوری میزنی اردنخودچی با ابلیپو مخلوط میکنی میزنی .من تنم هم پشتم اینا جوشه خیلی با لک هس بایدبرم دک ...

والا شونه هامم داره اون جارو هم میزنم این ماسک خوبیش اینه طبیعیه ضرر نداره واینکه هم نمیزاره جوش جدید دربیاد هم لکه های قبلی روهم ازبین میبره البته صابون تریاکم میزنم من ازاونم راضیم ولی ازیه جای معتبر بگیر این دست سازایی که پودر ماشین لباسشویی میریزن نه از عطاری های خوب

این ماسکو امتحان کن

ارد نخودچی همون آرد نخوده؟

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2706