2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کتاب خانوادگی گو

پزشک غریبه 

دلقک تاجدار

دانشمند شبگرد

ایا تو هم انسانی

دبلیو

اینا رو واقعا دوست داشتم

اخ اخ نسل خورشید یادم رفت خیلیییی دوسش دارم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

آقای ملکه

من خودم عاااشقش بودم و هستم

حتما ببینش

خیلی سریال عالی هستش

میگه که:ماکه از پاک دلانیم که                                                                            ز کس کینه نداریم        یک شهر پراز دشمن و....                                                                                     یک دوست نداریم                                   🙃🖤💔
هرکی بگه اقای ملکه میزنم توسرش

عه چرا🤣

میگه که:ماکه از پاک دلانیم که                                                                            ز کس کینه نداریم        یک شهر پراز دشمن و....                                                                                     یک دوست نداریم                                   🙃🖤💔

ملکه کی که خیلیییی عالیه خیلی 

دوباره بشینم نگاش کنم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دیگه پسران برتر از گل و تو زیبایی و وارثان از رده خارج شدن

همه هم دیدن 

خیلی سرایلای قشنگ تر از اونا هست

2706