2737
2734

من خودم یک سال رفتم لیزر ولی بعدش تو شارژش بعد سه ما بیشتر شد الان رفتم دکتر غدد بهم قرص داده میخوام بدونم واقعا جواب میده اسپیرولاکتون و دوفاستون داده از فردا میخوام بخورم

منم رفتم لیزر بعد چند ماه بیشتر شدن 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بگی دکتر گفت مشکلت از چیه؟چون منم این مشکلو دارم رو چونه و صورتم پر مو ضخیم شده

من اسفند ۹۵ رفتم پیش دکتر زنان هم آزمایش دادم هم سونو گفت که مشکلی نیست ولی واسه موزائدم بهم ال دی داد با اسپیرولاکتون از وقتی که خوردم یک ماه پریود بود بعد دیگه خودم قطع کردم بعد به خاطره آهن خونم رفتم پیش دکتر خون گفت از الان هورموناتو نریز بهم برو لیزر هیچی دیگه منم رفتم لیزر خدایی اولش خیلی خوب بود یعنی ۱۰جلسه رفتم اوکی بود بعد که رفتم تو شارژ که ۳ماه بعد رفتم لیزر دیدم خیلی زیاد شده یعنی قبلازیر چون رو گردنم ده تا بود روی صورتم دوسه ولی بعدش دیدم زیاد شده گفتم دوباره برم پیش دکتر غدد ببینم مشکلی هست یا نه

2738
شما چن وقته انجام دادی 

دو ساله،نسبت به قبل عالی شده موهاش سیاه و کلفت بود الان کم و نازکه،چن ماهی یه بار میرم شارژش میکنم

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
دو ساله،نسبت به قبل عالی شده موهاش سیاه و کلفت بود الان کم و نازکه،چن ماهی یه بار میرم شارژش میکنم

والا ترسیدم زیاد بشه.موی شما در چ مقدار بود

🔵عضو گروه آبی(مانکن های زیبا)🔵   وزن اولیه۷۷.۲۰۰    وزن هدف ۷۰__قد ۱۶۷
والا ترسیدم زیاد بشه.موی شما در چ مقدار بود

به مقداری که پشت لبم به سیاهی میزد دیگه

چانه ام هم زیاد بود هر روز موچین و بند دستم بود سیاه و محکم

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂
به مقداری که پشت لبم به سیاهی میزد دیگه چانه ام هم زیاد بود هر روز موچین و بند دستم بود سیاه و محکم

وای آره برا من کم بود لامصبو با موچین کندم زیاد شد 

🔵عضو گروه آبی(مانکن های زیبا)🔵   وزن اولیه۷۷.۲۰۰    وزن هدف ۷۰__قد ۱۶۷
2706