2737
2739
عنوان

راسته دختری که تو اجتماع باشه مثلا دبیریاپرستارو...

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 64 پست
دارن ولی به نتیجه نمیرسن خخ

😐

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. کلا هر چی بیشتر تو اجتماع باشی به همون اندازه شانس ازدواجت با مورد مناسب بیشتره. شغل هم نه مثلا ...

میسه بپرسم شغل شریفتون چیه؟😊

میشه برا براوده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی🙏💜
2731

خب اجتماعی باشی و با مردم معاشرت کنی بیشتر برات موقعیت پیش میاد دیگه 

دُخملک مو شکلاتی وِز وِزو که از رویای سرزمینی به رنگ یاسی اومده و یکی از اعضای سرسخت کمپین حمایت از پفک نمکی مینو میباشد😌😎تو خونه صداش میکنن خواهر گمشده آنشرلی😢💚🌸🍬🍭چندتا رفیق کوچولو آتیش پاره داره به نام های جناب آقای وینچستر و جناب آقای بوفون و جناب آقای مایونز و مادام رکسانا وجنتلمن فسنجون🐱🐶🐰🐔🐓(وی در گذاشتن اسم موجودات تبحر خاصی دارد😎)و همینطور به آشپزی طبق روند عامه معتقد نیست و روش بوجود آوردن غذاهای من در آوردی را پی میگیرد😌🍔🍕تا اینجا کافیه دیگه،ایزی ایزی تامام لیلیلی لی لی لیلیلی لی لی😎🍻
2738

بله مسلماً کسانی که بیشتر در جامعه هستن با موارد بیشتریم آشنا میشن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
مثلاچ چیزایی؟

نمیدونم مثلا شخصیت، متانت، اخلاق

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
وا😐

تو دانشگاه و خوابگاه و دوستا و همکارای صمیمی که از نزدیک با خیلی دخترا در ارتباط بودیم و تقریبا اسرارشون لو میرفت آدم متوجه میشد خیلیا اینجورن

وگرنه اتفاقا اونایی ک زرنگن ظاهرشونو حفظ میکنن

طفلکی ساده ها تا یه غلطی میکنن همه متوجه میشن

نمیدونم مثلا شخصیت، متانت، اخلاق

من همه چی دارم ها اما حس میکنم چون تو جامعه نرفتم هنوز موقعیتایی که میادو نمیپسندم😑مثلا مایه فامیل داریم خلبان جت جنگیه بایه دختره دوست شده بود پرستار بود غریبه بود میگفت یااین یا هیشکی اخرشم براش نگرفتنش گفتن زشته😑گردن خانوادش ماکه ندیدیمش،درصورتی که نه تنها من چند تا دختر خوشگل و نجیبم علاوه برمن دوربرشه ولی میگه فقط اون😂

یکی مثل من که شاغل اصلا دل ام نمیخواد برم یه دختری بگیرم که نه سواد داره نه سر کار

مگه شغلتون چیه؟که همسر شاغلم میخواین؟

2706