2737
2739

میگن کرچک خوبه

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆

سریتا بگیر

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امتحان کردی؟

ی مدت خیلی کم زدم بعدش دیگ نشد بزنم نفهمیدم نتیجه میده یا ن

امتحان کردی؟

یکی از فامیلامون من ندیدمش میگن انگار کاشته انقد فرق کرده مژهاش

2738
روغن کرچک رو با وازلین قاطی کن هر شب بزن استفاده کردم خوب جواب داد بعد یه هفته متوجه میشی

میگن وازلین چون از مشتقاته نفته برای پوست و مو خوب نیست برخلاف تصور عوام

چون رطوبت رو نگه میداره و چربه فقط موها پرنگ میشن و پرپشت به نظر میان

میگن وازلین چون از مشتقاته نفته برای پوست و مو خوب نیست برخلاف تصور عوام چون رطوبت رو نگه میداره و ...

عزیزم وازلین رطوبت رو نگه میداره و کرچک به رشد سریع کمک میکنع من هر شب به صورتم وازلین میزنم چند ساله پوستم خیلی خوب شده 

سیاه نشده پوستت؟؟ منم اکثر اوقات میزنم گاهیم ویتامین آ د میزنم

نه سیاه نشده اگه هر نوع مرطوب کننده ای رو بزنی بری تو آفتاب سیاه میشی ولی اگه شبا بزنی و به خوابی و صبح هاهم با صابون بشوری خیلی خوبه من خودم صابون لوکس میزنم