2733
2734
دخترم 15 ماهشه گردن گرفتن و غلت زدنش بموقع بود اما سینه خیز و 4 دست و پا نرفت وقتی بردمش دکتر بعد از mri مشخص شد که نیمکره راستش کوچیکتر از چپه و این باعث ضعف حرکتی دست و پای چپش شده هنوز نه راه میره نه 4 دست و پا ای خدااااا هرچی میبرم کاردرمانی و ماساز نتیجه ندیدم هنوز پس تا کی نحمل کنم،نگاه و حرفهای مردم فضول رو تحمل کنم دلم میخواد بمیرم دیگه
عزیزم الان تو همش انرژی منفی داری وخیلی ناامیدی. این انرژی منفی تو و ناامیدیت روی دخترتم موثر. من شک ندارم که دخترت راه میوفته. مگه قراره همه بچه ها همه چیزشون مثه هم باشه. نسبت به جلسات کاردرمانی که میری امیدوارباش. هنوز دخترت خیلی کوچبکه کلی هنوز وقت هست که راه بره. عجول نباش. خدا خودش حواسش هست به دخترت. اولین قدمای قشنگشو که بزودی برداشت بیا توهمین قسمت تاپیک بزن بما هم بگو .
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی هیچکس دردودل منو نخوند؟؟؟خدایاااا

سلام ببخشید شمابچتون راه رفت؟بچم 4سالشه راه نمیره 6ماهگی چندبارتشنج کرد ازدیوارمیگیره ولی خودش تنهایی نمیتونه یکساله کاردرمانی میبریم تاثیرنداره برلی شماراه رفت؟چه دارویی بهش دادید توروخدااگه میامم رومیخونبدجواب بدبد