2733
2734
تاحالابهش فک نکرده بودم😓

اشکال نداره از الان به بعد بهش شیر خشک بده کنارشم غذاهای مقوی به خودت هم برس حتما قرص های تقویتی رو بخور مغزیجات شیره انگور واینا بخور تا بدنت کم نیار بچه ها به یه مامان قوی نیاز دارن

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
2731
بی بی م مثبت شده... قرار بود دیشب جواب ازمایشم بیاد که ا ماده نشد مث اسفند روی آتیشم

من تو نی نی سایت یکیو میشناسم دوقلوهاش ۹ماه دارن

بچه تو شکمش ۴ماه 

به دوتا بچه هاشم شیر میده 

خودشم راضی بود و کلی ذوق داشت

تو که فقط یه دونه بچع داری اونم ۶ماهش هست

الکی خودتو اذیت نکن دوتا بچه پشت سرهم خیلیم خوبه

منو داداشم پشت سرهم هسیم هم خودمون راضی هسیم هم مامان و بابام 

بی بی م مثبت شده... قرار بود دیشب جواب ازمایشم بیاد که ا ماده نشد مث اسفند روی آتیشم

بابا ناراحت نباش. کلی ام خوشحال باش اولش سخته. بعد باهم بزرگ میشن و هم بازی خیلی ام عالی 

نباش عزیزم

اون میخواسته الان بیاد تو بغلت.

اگه قبول کنیم همه چیز حتی افتادن برگ خشک بی اذن خدا نیست

پس اومدن اونم به خواست خداست.

جشن بگیرید و شادی کنید

بسلامتی

فقط به خودت خیلی برس

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
بابا ناراحت نباش. کلی ام خوشحال باش اولش سخته. بعد باهم بزرگ میشن و هم بازی خیلی ام عالی 

دم شماها گرم. بیچاره له شد با انرژی مثبت های دوستان!

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
من که اطلاعی ندارم ولی زنای قدیم چه  جونی داشتن شیره به شیره بچه میاوردن و شیر هم میدادن خدایی ...

دقیقا الان کدوم از میوه هامون سالمه همشون تغییر ژنتیکی و تراریخته 

گوشت سالم ک دیگه خدا ببامرزه همش به این گوسفندان کارتن و این چیزا میدن ک زودتر وزن بگیرن 

آب سالمم ک هیچی نگم میدونی چقدر کار تاثیر داره رو بدن 

هوا هم ک دیگه گفتن نداره سرب و هزار جور دیگه .....

آخه کدوم لبنیاتمون اصله که استخوان داشته باشیم همشون شیر خشک های وارداتیه ک میکنن شیر محلی تو لبنیاتی ها به اسم شیر محلی میفروشن 

کدوم ویتامین دریافت میکنیم همش شده قرص های ویتامین ک می‌خریم و در واقع خیلی آسون تقلبی آن و ویتامین کاذب به بدن میرسونن 

گندممممممممممم ک دیگه نگم 

من پدرشوهرم کشاورزی داره میگه بذری ک میگرن بذر تراریختس 

خودم داغونم... 😔

به روحیه ات هم ربط داره ها

نشاطت رو حفظ کن

من ۱۲ ساله ازدواج کردم بچه نخواستم اگه قصد آوردن کنم میخوام هرکدومو ۹ ماه فاصله بندازم بعد تولدش و ب ...

عزیزم چرا الان قصد نداری؟

2706