2733
2734

میسلار واتر

شوینده 

تونر

زیر چشم

ابرسان

روز هم ضد افتاب

هم برندهای ایرانی استفاده کردم هم برند کلینیک و کیلز

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

من خودم توشرکت محصولات پوست وموام و خیلی ب پوستم میرسم صبح و شب فیش واش صبح بعدفیس واش اونیک .ضدافتاب.ابرسان تخصصی.کرم ویتامین سی و کرم روز و شب هفته ای یبارم ماسک گچی خاک رس یاماسک انار

رنگ ولایتhaircolorist
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم توشرکت محصولات پوست وموام و خیلی ب پوستم میرسم صبح و شب فیش واش صبح بعدفیس واش اونیک .ضدافتا ...

میشه از ویتامین سی و دور چشم توی روز استفاده کنیم؟

آخه من شبها نمیتونم بزنم چون بدم میاد چیزی روی صورتم باشه

میشه از ویتامین سی و دور چشم توی روز استفاده کنیم؟ آخه من شبها نمیتونم بزنم چون بدم میاد چیزی روی ص ...

کرم دورچشم حتما صبح و شب بصورت ضربه ای 

کرم ویتامین سی فقط شب موقعی ک چراغا خاموشه پوست تواستراحت بایدباشه نور نخوره اگر روز کرم ویتامین سی زدید حتمابعدجذب باید ضدافتاب بزنید

رنگ ولایتhaircolorist
از برند کلینیک راضی بودی گلم?

هنوز دوره درمان رو تموم نکردم هروقت تمام شد حتما بهتون میگم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

سلام من نماینده برند لدورا هستم با۷ سال سابقه درزمینه پوست ومو وتقریبا اکثر محصولات رو خودم استفاده میکنم عاشق لیفتینگ ودورچشم وآبرسانشم وروتین هرروز وشبم هست وماسک موش که فوق العاده است ...محصولات دیگه ای هم مصرف دارم از این برند که کیفیتشون رو همه باور دارن