2733
2734
بار اولش نبود كلى فرصت دادم همه جور تلاشى كه فكرش رو بكنى كردم به هر درى چنگ زدم براى زندگيم باين ...

قطعا لیاقتت رو نداشته و کسی که باخته اونه که شما رو از دست داده...

زندگی با همچین آدمی که حتی پشیمونم نیس از کاراش اشتباهه محضه،بهترین تصمیمو گرفتی

ایشالله بتونی اون خاطرات تلخو تو ذهنت کمرنگتر کنی و به آرامش واقعی برسی...

حتما جلسات مشاوره برو و خودت به خودت کمک کن...

من بعد یه سال تازه دارم سر پا میشم

تازه دارم میفهمم که ارزش من وابسته به خیانت همسرم نیس!

اون اگه خیانت میکنه از ضعف و بی لیاقتیه خودشه

نه بی ارزشی و کم بودن من

من برای اون زیاد هم هستم

اگه غیراز منو انتخاب کنه خودش ضرر میکنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصمیم با خودته باید ببینی میتونی کنار بیای یا نه

من اگر کل دنیاهم به نامم بزنه حاضر نیستم یه روز هم برگردم

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2742

کاش کل خونه رو میگرفتی حداقل 

ولی  از شوهرت چندشم میشه تاپیکتو یادمه 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
بابا خدایی ی خیانت کرده ی شب نصفه خونه رو داده دیگه..سفر اروپا میرفت کمتر هزینه بر میداشت   &nb ...

این چ حرفیه صدمه ای ک روح و روان ی خانم در اثر خیانت میبینه مگه خریدنیه ک با پول میسنجید اگرم بنام کرده چون خانم تصمیمشون این بود ی پشتوانه دست و پا کنن برا خودشون 

من ی دختر هنرمندم🕊🍃ازجنس‌نور💫تمامِ من عشق است🌿   
خدایی این حرف و نزنید دیگه..واقعا پرشده از خانم های متاهل که دارن دوست میشن..ببخشید من خودم باور میک ...

شما  یکی با خانمتون دوست بشه چه حالی میشید؟

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

عزیزم من نمیتونم بگم برای خودت تصمیم خوب یا بدی گرفتی اما مطمئنم برای بچه هات بهترین تصمیم، همسرت که مشاوره میره هیچ این خیلی خوبه خودت هم حتما برو تا بتونی رنج این اتفاق رو برای خودت کمتر کنی انشاءالله به آرامش برسی

اگه خانم ها بهم احترام بزارن و هوای هم رو داشته باشم هیچ کس خیانت نمی‌بینه 😔😔

چه ربطى داره؟

اگه وقتی خانم می‌دونه طرف متاهله باهاش وارد رابطه نشه خیانت هم شکل نمیگیره.وقتی خودمون به همدیگه احترام نمیزاریم از مردها چه توقع؟

خیلی بده..خیلی

خب پس اگه میگی بده شما هم دنبال دوستی با هیچ خانم متاهلی نباش حتی اگه خودش راضی باشه.انشالله هیچوقت سرتون نیاد.

آره پاك ميكنم قبل تموم شدن تايم حذف كردن خصوصا پيام ها درباره زندگيم رو  ازت تشكر كردم براى ح ...

چطور پیام حذف میکنین؟

2706