2737
2739
عنوان

سوال شرعی

309 بازدید | 85 پست

سلام

دوستان مطلع میشه راهنماییم‌کنین؟

من بنا به دلایلی از لحاظ هورمونی بهم ریختم و چند ماهه پریودهام نامنظمه(قبلا هم وقتم هم روزهای پریودم منظم بود)

این ماه نزدیک موعدم درد زیاد داشتم همراه لکه بینی 

کم که منم فکر کردم پریود شدم و سه روز روزه نگرفتم

اما امروز از غروب‌ دردم دوباره زیاد شد و خونریزی

شرایط خونریزیم هم مثل همون خون حیض که تو رساله نوشته شده هستش(مداوم هستش با فشار میاد گرمه و....)

میخوام بدونم اون سه روز که‌روزه رو خوردم چون شرایط خون حیض نداشتم پریود نبودم؟تکلیف نماز و روزه اون سه روز چی میشه؟

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به فاصله چن روز هست این دو خونریزیت ؟ 

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
2731
عزیزم زنگ بزن دفتر مرجعت خیلی خوب راهنماییت میکنن

ممنون

چشم

یکم خجالت میکشم راستش

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

اون سه روز اگه مداوم خون اومده حیض حساب ولی اگه میرفتی دستشویی و میدیدی وسطای لکهربینی پاک شدی چی حیض حساب نمیشه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ممنون چشم یکم خجالت میکشم راستش

قاعدگیت هم چن روزه اس

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩

@bano_khaki    

از ایشون بپرس قشنگ جوابتون میدن

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
2740

سلام عزیزم.مرجع تقلید من میگه دوروز قبل پریودی هم اگه باشه فکککک کنم باید حیض حساب کنی ولی مطمئن نیستم.ولی سوالاتونو آنلاین میتونین از مرکز پاسخگویی به سوالات دینی بپرسین.

خیلی عالی و دقیقن.سرچ کنین مرکز ملی پاسخگویی

به فاصله چن روز هست این دو خونروزیت ؟ 

پشت سر هم

مثلا سحر پریروز لکه خون دیدم تا ظهر چیزی ندیدم 

در روز دو‌سه بار لکه میدیدم

تا اینکه امروز غروب دیگه یکسره شد

سلام عزیزم.مرجع تقلید من میگه دوروز قبل پریودی هم اگه باشه فکککک کنم باید حیض حساب کنی ولی مطمئن نیس ...

ممنونم از جواب

فوری جواب میدن؟آنلاین؟

پشت سر هم مثلا سحر پریروز لکه خون دیدم تا ظهر چیزی ندیدم  در روز دو‌سه بار لکه میدیدم تا این ...

قاعدگیتون چن روزه اس

چ روزی و چ ساعتی اولین لکه رو دیدین

ممنونم از جواب فوری جواب میدن؟آنلاین؟

منم طلبه هستمم تا جایی ک بتونم کمکتون میکنم😘

2706