2737
2734

سلام مامانا من واژنم وحشتناک درد می‌کنه موقع راه رفتن نمیتونم یه پامو بلند کنم و اینکه نمیتونم دراز بکشم وحشتناک درد میگیره اونجام انگار که با پا محکم زدن اونجام استخوانش شکسته الان ۳۸ هفته و یک روزمه این درد زایمانه؟یا چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر بیمارستان محب کوثر رفتی بی زحمت بعد زایمانت منو ریپلای کن از تجربه ت بنویس تا حالا کسیو ندیدم ا ...

باشه عزیزم فعلا که بهم گفتن همه چیز باید با خودم ببرم منم همه چیز برداشتم فقط دمپایی و لباس بخش و گان میدن .هزینه کامل بدون بیمه و آزاد نه تومن میشه .من قبلاً هم یه زایمان اونجا داشتم پمپ درد گرفته بودم که انگار جای مسکن توش آب ریخته بودند این دفعه نمی‌خوام پمپ بگیرم بقیه چیزهاشو راضی بودم .

2738
باشه عزیزم فعلا که بهم گفتن همه چیز باید با خودم ببرم منم همه چیز برداشتم فقط دمپایی و لباس بخش و گا ...

ممنون گلم

ان شاالله به سلامتی و با آرامش زایمان کنی بیای و کلی راضی باشی از همه چیز😍

عزیزم برات صلوات میفرستم که همه چی عالی باشه😍 اگر تونستی چک کن ببین برای طبیعی اجازه حضور همسر موق ...

عزیزم تو زایشگاه نمیزاشتن همسر بیاد .همه چیز خوب و عالی بود .تو بخش هم همه چیز اکی بود .نیاز به تست کرونا نبود دم در فقط تب رو گرفتند .باز اگه سوالی داری بپرس عزیزم 

عزیزم تو زایشگاه نمیزاشتن همسر بیاد .همه چیز خوب و عالی بود .تو بخش هم همه چیز اکی بود .نیاز به تست ...

عزیزم ممنونم. به سلامتی نی نی دنیا اومد؟😍

من بیشتر نگران ماماها هستم نمیدونم رفتارشون چجوریه؟ برای طبیعی میخواستم ماما بگیرم دکترم گفت نمیخواد نمیدونم چرا. حالا میترسم برم برای طبیعی ماما خوب نباشه کنارم نباشه اذیت شم.

کسایی که طبیعی بودن دیدی اونجا؟ راضی بودن؟

بعد هزینه ها چجوری بود؟ هم زایمان، هم همراه و خرجای متفرقه چجوری بود؟

یه عالمه سوال داشتم گفتی بپرس یادم رفت😅😂

ممنون که جواب دادی واقعا استرس دارم😭