2752
2734
عنوان

میشه بگین با بابام چطور رفتار کنم؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 45 پست
آره بخدا حالا که با خواهر مجردم دیگه کاری نداره نه خبری از سختگیریاش هست نه هیچی جلو چش بابام با ر ...

اوه چرا بین شما فرق میزارن‌ 

من بابام خواهرم بوس کنه منو بوس نکنه حسودیم میشه اونوقت اینقدر تفاوت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چرا باکسی ک وضع مالی خوبی نداره ازدواج کردی من خواستگارام وکیلن ردشون میکنم توازدواج دقت کنید

اونم باز مقصر همین پدرم بود..حالا یادش افتاده میگه کم عقلی کردم😏

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
خدانکنه..چیشده مگ

ابروم برده حرفایی زده بهم کارایی کرده که دلم شکونده تمام اسرار زندگیم همه جا پخش کرده از خونه بیرونم کرده تهمت زده الان هم شوهرم سرطان داره رو تخت بیمارستان به جای اینکه مرهم بشه برام نمک می پاشه رو زخمم جلو خواهر شوهرام سنگ رو یخم کرده خیلی کارها که من سنگ بودم در برابرشون 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731
اونم باز مقصر همین پدرم بود..حالا یادش افتاده میگه کم عقلی کردم😏

یه درصد فک نکنم پشیمون باشن فقط زبونی میگن😔

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
نمی دونم چی بگم.واقعا قابل تصور نیست.اخه پدر مادر ادم اینجور رفتار میکنن دوست عزیز قطع نکن اما رفت ...

به شوهرم‌چی بگم آخه😔بگم چرا کمتر رفت و آمد میکنم؟

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

ززنگ باشی از حرفاش سواستفاده میکنی 

میگی بابا تو منو بدبخت کردی منم خسته شدم تو پدرخوبی بودی منم شوهر خوب میکردم میخوای طلاق بگیرم بیام ؟ پشت و پناهم هستی؟؟؟ 

یکم بترسونش بابا وقتی بجه رو از زندگی دلسرد میکنن لیاقتشونه تنو بدنشون بلرزه 

دلتم نسوزه مگه اون دلسوزته!

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
ببخشید من اینجور تایپک ها که میبینم ناخودآگاه تنفر از مادر بزرگم بیشتر میشه  چقدر چقدر تو گوشم ...

من مادرم برام مرد دیگه هیچ حسی بهش ندارم تو بدترین شرایط زندگی عذابم داد نمک رو زخمام پاشید شاد شد سرم

خب چرا باکسی ک وضع مالی خوبی نداره ازدواج کردی من خواستگارام وکیلن ردشون میکنم توازدواج دقت کنید

این چه حرفیه که میزنید

چون کسی پول ندارا نباید باهاش ازدواج کرد؟

همه چی پول نیست به معرفت و مرام و عشق هست و خیلی چیزهای دیگه پول رو میشه تلاش کرد به دست بیاره

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
ابروم برده حرفایی زده بهم کارایی کرده که دلم شکونده تمام اسرار زندگیم همه جا پخش کرده از خونه بیرونم ...

میفهمم عزیزدلم😔خدا بهت صبر بده تو این شرایط

یه درصد فک نکنم پشیمون باشن فقط زبونی میگن😔

دقیقا...فقط منو بدبخت کردن همین

نامادری هستن ببخشید البته فوضولی نباشه

نه مادر خودمه کاش نامادری بود دلم اتیش نمیگرفت امروز از بیمارستان اومدم خونه استراحت کنم که شب برم همراه شوهرم باشم اینقدر متلک انداخت اینقدر حرفم زد یه لحظه حس کردم قلبم از تو سینه ام در اومد 

به شوهرم‌چی بگم آخه😔بگم چرا کمتر رفت و آمد میکنم؟

ببین لازم نیست به شوهرت مستقیم بگی عزیزم

مثلا بهش بگو راستش رو بخوای من اصلا دویت ندارم از خانواده م چیزی بخوام واسه اینکه دوست ندارن فکر کنن شما واسم کاری نمیکنی

من با نداری میسازم چون دوستت دارم ولی دارم سعی میکنم از خانواده ام کمک نخوام تا شما پیششون بزرگ باشی

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده