2737
2734
عنوان

باهام‌جنگ‌کردن

162 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من عقدم خرجم زیادع ولی خب درست خرج میکنم امروز مامانم بهم تیکه انداخت ک ارع اگه ما و شوهرت تبودیم از بی لباسیو از بی پولی سکته میکنه و دست ب جیب بقیست و زرنگ نیستی و بهم‌گعتن اقد پول خرج دریت کردم اخرش اومدی نشستی تو خونه ...بچه ها میشه راهنمایمم کنید چ کاری کنم ک پول در بیارم و اویزون بقیه نباشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. خب خودت به چه کاری علاقه داری برو دنبالش مثلا کیک پزی ارایشگری یا کار مربوط به رشتت

اسم کاربریم اسم یه قهوه خونه تو راه سامونه، سامون اسم یکی از شهرای استانمونه، نمیدونمم چرا گذاشتم رو نام کاربریم ولی راضیم ازش، خدایا مرسی برای همه چیز دوست دارم، هر لحظه خداروشکر.
2728

کیک پزی

شمع سازی

کارهای هنری

آرایشگری

هرچیزی که علاقه داری و میدونی درش پول هست برو

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

از مهارتات و تحصیلاتت بگو

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
حتما مستقل شو خیلی مادر خوبی داری ک همچین تلنگری بهت زده ❤ نسبت به مهارت و استعداد یا حتی درست یه ک ...

ارایشگری دوس دارم ولی خب مولی ندارم برا کارا اولیش

2740
فوق دیپلم رشته شیمی صنعتی دارم ارایشگریم خوبه 

والا من خودم بادها تو این سایت گفتم اگر قبل کنکورم خبر داشتم رشته دستیار دندانپزشکی چقدر راحته هیچوقت حتی کنکور هم نمیدادم!

الانم دانشجوام یه وقتایی توفکر ارایشگری ام !

بنظرم تو هم برو یا ارایشگری یا دستیاری

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
خب نمیدونم اطلاعات کاملی ندارم 

علاقه‌تون رو شناسایی کنید بعد درموردش تحقیق کنید راحت کلاس پیدا کنید یا با کلیپ آموزشی جلو برید

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چجور برم کجا برم میشه برام توضیح بدید لطفا

کدومش

2706