2137
2106

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

شغل من اینه که مخ همسرم رو بزنم و لوند بازی در بیارم پول بده بدون هیچ زحمتی

چه شغل شریفی

تجربه ثابت کرده کسی که جوابتومیده بعدمیگه ریپلای نکن یااستارتری که حرفشومی زنه وبعدقفل می کنه واجازه نمیده توهم حرفتوبزنی یامیگه مگه من باتوحرف زدم چندحالت داره:حرفت اونقدردرست بوده وحرف اون اونقدرچرت وبی منطق بوده که هیچ جوابی نداره واون ازت می ترسه که نتونه جوابی برات پیداکنه،مفهوم تبادل نظررونفهمیده،انتقادپذیرنیست وتحمل حرف مخالف نداره درواقع مهارت حرف زدن بلدنیست😐✋🏽..می دونم نام کاربریمواشتباه نوشتم😐👍..نارنقی شده🤣...کاربری دوممه ازسال۹۶عضوم🤸‍♀️
2149
آیییییی خداااا🤧🤧🤧🤧واقعاااااااا...میتونم یه سوال بپرسم؟یه دختر بیست ساله،با وضع مالی متوسط رو به ...

نمیدونم

بستگی به سبک زندگی و درامد والدین داره

بایدی در کار نیست

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆

كارمند دولت

٦.٧ 

بلي راضيم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050
2143

فعلا بيكار و درتلاش براي شاغل شدن

درامد همسرم رو هم نميدونم

البته متغيره 

💞من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم....💙من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم🍀انسانى قوى و درستكار  🌱و خوشبخت....🌱كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 🌺به اميد آگاهى🌺
😂😂😂😂😂😂😂 دقیقا حالا شماها میتونید بگید  من که اصلا هیجی نمیگم وگرنه تا بیام ثابت کنم ...

اینجا از یه حدی بیشتر باشه سریع اتیش میزننت

یا باورشون نمیشه 

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
2051